הכלה שהתמוטטה: "עוד מחכה ליום הגדול"

שני חזן בת ה-23 עדיין מאושפזת ומתאוששת לאחר שהתמוטטה בערב חתונתה כתוצאה מתגובה אלרגית חריפה. ממיטת בית החולים היא מספרת כי תמיד חלמה על היום בו תתחתן. כעת יש לה סיבה נוספת לצפות ליום המאושר: הזמר שלומי סרנגה הבטיח להופיע בחתונה ברגע שתחלים

שני חזן בת ה-23 שהתמוטטה ביום חתונתה ממשיכה להתאושש בבית החולים. בראיון ראשון היא מספרת כי היא עוד מחכה ליום חתונתה שיגיע ומתוודה כי תמיד חלמה להתחתן.

"לצערנו הרב במקום להיות מתחת לחופה ולשמוח עם מאות מוזמנים, אנחנו נאלצים לבלות את זמננו ברמב"ם", מסביר ארוסה של שני ליאור ארג'ואן. אנחנו לא יודעים כמה זמן נישאר פה, וזה הולך להיות ככל הנראה זמן לא מבוטל".

ליאור מתוודה כי גם הוא חושב הרבה על החתונה שהתפספסה. "אני הכנתי הכל לפרטי פרטים. מה שאני רוצה זה חתונה שמחה בעזרת השם, וזה הדבר הכי חשוב שאני אקדש את שני והיא תהיה אשתי כדת משה וישראל".

"הסיפור נגע לי ללב"

אך מתברר כי הסיפור של ליאור ושני נגע לליבם של רבים, שרוצים לשמח אותם ביום בו יגיעו לחופה. הזמר שלומי סרנגה, אחד האמנים האהובים על בני הזוג התרגש מיד ששמע על אשפוזה של שני והחליט להפתיע את השניים.

"הייתי מודע לסיפור של שני וזה נגע לי ללב", אמר סרנגה בשיחת וידאו עם הזוג. "אמרו לי ששני אוהבת את השירים שלי, אז החלטתי להעניק לכם במתנה את ההופעה שלי בערב החתונה שלכם ולבוא ולשמח אתכם".

נתנו משחה ושלחו הביתה

ארג'ואן וחזן כבר הכינו הכול לרגע המאושר בחייהם. בני הזוג האוהבים מבית שאן שלחו את ההזמנות, בחרו את הבגדים החגיגיים וחיכו ליום חתונתם, שהייתה אמורה להיערך לפני כשבועיים. אך במקום לעמוד מתחת לחופה, שוכבת שני בטיפול נמרץ.

מצבה של שני החל להידרדר יום אחרי החינה. גופה התנפח עד שהתקשתה לנשום והיא הובאה לבית החולים במצב קשה מאוד. לדברי ארג'ואן, כשבועיים קודם לכן החליפה בת זוגו את התרופה אותה היא נוטלת לטיפול במחלה בהמלצת רופאיה על מנת שתוכל להיכנס להיריון.

כאשר הובאה לבית החולים "העמק" בעפולה והתלוננה על פריחה שמחריפה - נתנו לה משחה ושלחו אותה לביתה, כך סיפר ליאור. בעקבות ההחמרה נאלץ החתן להודיע למוזמנים כי החתונה לא תתקיים, לפחות לא בזמן הקרוב.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק