הכלה שהתמוטטה מדברת לראשונה

לאחר שהתמוטטה בערב חתונתה והיתה מאושפזת במצב קשה, שני חזן בת ה-23 מדברת לראשונה מול המצלמות. בראיון ממיטת בית החולים היא מספרת על החתונה שתמיד חלמה ועל ההתאוששות לצד הארוס התומך

לאחר שריגשה את המדינה כולה, הכלה שהתמוטטה בערב חתונתה מדברת היום לראשונה. שני חזן, שאושפזה במצב קשה במקום לעמוד מתחת החופה מספרת מול המצלמות על תחושת הפספוס: "זה היום הגדול שרציתי תמיד להיות בו ורציתי להתחתן תמיד".

הראיון המלא עם שני ישודר היום בתכנית "שש" עם עודד בן עמי

בשבוע שעבר נמסר מבית החולים רמב"ם שם אושפזה חזן, כי היא יצאה מכלל סכנה. הכלה המיועדת בת ה-23 אושפזה במצב קשה לאחר שנטלה תרופה שגרמה לה לתגובה אלרגית. היא עדיין מאושפזת בטיפול נמרץ והיא מוחזקת בבידוד, אך למרות זאת הרופאים אופטימיים הרבה יותר לגבי החלמתה.

ארוסה של שני, ליאור ארג'ואן, ישב ליד מיטתה כל הזמן - וזכה סוף סוף להתאוששות במצבה של ארוסתו. "דמעות של אושר מציפות אותי", הוא סיפר לחדשות 2 באינטרנט לפני ימים ספורים. "נתנו לי היום להיכנס פעם ראשונה לבידוד, והיא חיבקה אותנו. היא מאוד התגעגעה אלינו. אנחנו רואים שבעזרת השם היא חזרה לעצמה. כולנו באמת שמחים, אלו חדשות טובות ומשמחות".

"מחכה לה עוד שיקום ארוך", אמר ליאור. "אבל אנחנו מסתכלים על חצי הכוס המלאה. אם נתנו לי להיכנס לחדר בידוד ולחבק אותה - סימן שמצבה די טוב".

"היא כל הזמן מתקשרת איתנו. היא בהכרה מלאה", סיפר ארג'ואן. "היא כל הזמן אומרת לי 'אני אוהבת אותך', 'אתה החיים שלי', 'אני רוצה שתהיה איתי תמיד' ועוד דברים. אנחנו רק מתפללים כל הזמן לשלומה", מוסיף ארג'ואן.

במקום להתכונן לחתונה - שני נלחמה על החיים  

ארג'ואן וחזן כבר הכינו הכול לרגע המאושר בחייהם. בני הזוג האוהבים מבית שאן שלחו את ההזמנות, בחרו את הבגדים החגיגיים וחיכו ליום חתונתם, שהייתה אמורה להיערך לפני כשבועיים. אך במקום לעמוד מתחת לחופה, שוכבת שני בטיפול נמרץ.

מצבה של שני החל להידרדר יום אחרי החינה. גופה התנפח עד שהתקשתה לנשום והיא הובאה לבית החולים במצב קשה מאוד. לדברי ארג'ואן, כשבועיים קודם לכן החליפה בת זוגו את התרופה אותה היא נוטלת לטיפול במחלה בהמלצת רופאיה על מנת שתוכל להיכנס להיריון.

כאשר הובאה לבית החולים "העמק" בעפולה והתלוננה על פריחה שמחריפה - נתנו לה משחה ושלחו אותה לביתה, כך סיפר ליאור. בעקבות ההחמרה נאלץ החתן להודיע למוזמנים כי החתונה לא תתקיים, לפחות לא בזמן הקרוב.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק