הכלה שהתמוטטה רגע לפני חתונתה יצאה מכלל סכנה

בשורות טובות מגיעות היום מבית החולים רמב"ם בחיפה. שני חזן בת ה-23, שאושפזה בערב חתונתה במצב קשה - מתאוששת במהרה. לדברי הרופאים חל שיפור ניכר במצבה, זאת לאחר סיבוך רפואי ממנו סבלה בעקבות תגובה אלרגית. ארוסה לחדשות 2 באינטרנט: "דמעות של אושר מציפות אותי, בעזרת השם היא חזרה לעצמה"

בשורות טובות לשם שינוי: שיפור ניכר במצבה של שני חזן, הצעירה שהתמוטטה בערב חתונתה, והיא יצאה מכלל סכנה - כך נמסר היום מבית החולים רמב"ם בחיפה.

הכלה המיועדת בת ה-23 אושפזה במצב קשה לאחר שנטלה תרופה שגרמה לה לתגובה אלרגית. חזן עדיין מאושפזת בטיפול נמרץ והיא מוחזקת בבידוד, אך למרות זאת הרופאים אופטימיים הרבה יותר לגבי החלמתה.

ארוסה של שני, ליאור ארג'ואן, ישב ליד מיטתה כל הזמן - וזכה סוף סוף להתאוששות במצבה של ארוסתו. "דמעות של אושר מציפות אותי", הוא סיפר היום לחדשות 2 באינטרנט. "נתנו לי היום להיכנס פעם ראשונה לבידוד, והיא חיבקה אותנו. היא מאוד התגעגעה אלינו. אנחנו רואים שבעזרת השם היא חזרה לעצמה. כולנו באמת שמחים, אלו חדשות טובות ומשמחות".

"מחכה לה עוד שיקום ארוך", אמר ליאור. "אבל אנחנו מסתכלים על חצי הכוס המלאה. אם נתנו לי להיכנס לחדר בידוד ולחבק אותה - סימן שמצבה די טוב".

"היא כל הזמן מתקשרת איתנו. היא בהכרה מלאה", סיפר ארג'ואן לחדשות 2 לפני ימים ספורים. "היא כל הזמן אומרת לי 'אני אוהבת אותך', 'אתה החיים שלי', 'אני רוצה שתהיה איתי תמיד' ועוד דברים. אנחנו רק מתפללים כל הזמן לשלומה", מוסיף ארג'ואן.

במקום להתכונן לחתונה - שני נלחמה על החיים  

ארג'ואן וחזן כבר הכינו הכול לרגע המאושר בחייהם. בני הזוג האוהבים מבית שאן שלחו את ההזמנות, בחרו את הבגדים החגיגיים וחיכו ליום חתונתם, שהייתה אמורה להיערך בשבוע שעבר. אך במקום לעמוד מתחת לחופה, שוכבת שני בטיפול נמרץ.

מצבה של שני החל להידרדר יום אחרי החינה. גופה התנפח עד שהתקשתה לנשום והיא הובאה לבית החולים במצב קשה מאוד. לדברי ארג'ואן, כשבועיים קודם לכן החליפה בת זוגו את התרופה אותה היא נוטלת לטיפול במחלה בהמלצת רופאיה על מנת שתוכל להיכנס להיריון.

כאשר הובאה לבית החולים "העמק" בעפולה והתלוננה על פריחה שמחריפה - נתנו לה משחה ושלחו אותה לביתה, כך סיפר ליאור. בעקבות ההחמרה נאלץ החתן להודיע למוזמנים כי החתונה לא תתקיים, לפחות לא בזמן הקרוב.

מאז ועד היום מנסים הרופאים לייצב את מצבה של הצעירה, שספרה את הדקות עד לחגיגה הגדולה. בני משפחתה ובעלה המיועד מתקשים לעכלים את המצב ומבקשים להתפלל לשלומה של שני, שסובלת מתגובה אלרגית קשה.

"אנחנו המומים ושבורים", אמר בשבוע שעבר ליאור בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, לאחר שהתמוטט אף הוא והגיע לבית החולים. "אני לא מאמין איך זה קרה, חיכינו לרגע הגדול בחיי ועכשיו אני ליד מיטתה של שני מקווה שתחזור אליי".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק