הכלה שהתמוטטה לפני החתונה שבה להכרה ומתקשרת

מצבה של שני חזן, הצעירה בת ה-23 שהייתה אמורה להתחתן בשבוע שעבר ובמקום זה נלחמת על חייה בבית החולים, מוסיף להיות קשה. אלא שבעודה בהכרה ומודעת לסכנה הנשקפת לחייה, היא לא מפסיקה להרעיף אהבה על הסובבים אותה. בעלה לעתיד מספר לחדשות 2 באינטרנט: "היא כל הזמן אומרת לי 'תהיה איתי תמיד' ו'אתה החיים שלי'"

הכלה נאבקת על חייה: מוסיף להיות קשה מצבה של שני חזן, תושבת בית שאן בת ה-23 שאושפזה ערב חתונתה בעקבות סיבוך במחלת האפילפסיה ממנה היא סובלת ערב, ונלחמת מאז על חייה בבית החולים רמב"ם שבחיפה. "למרות הכל, מצב הרוח שלנו משתפר", אומר היום לחדשות 2 באינטרנט ארוסה, ליאור ארג'ואן, ברגע של אופטימיות.

"היא כל הזמן מתקשרת איתנו. היא בהכרה מלאה", אומר ארג'ואן. "היא כל הזמן אומרת לי 'אני אוהבת אותך', 'אתה החיים שלי', 'אני רוצה שתהיה איתי תמיד' ועוד דברים. אנחנו רק מתפללים כל הזמן לשלומה", מוסיף ארג'ואן.

בגלל הזיהומים הקשים אליה חשוף גופה של חזן, המסכנים את חייה, נדרשו היום הרופאים להתקין לה זוג עדשות שימנעו מזיהומים לחדור לעיניה. לצורך העניין נדרשה המשפחה לשלם סכום גדול, שמומן בסופו של דבר מתרומה נדיבה לה זכו.

"היא כל הזמן ממצמצת בעיניים ואם הזיהום יחדור לרשתית שלה, זה יכול להיות ממש מסוכן", אומר ארג'ואן. "הרופאים הסבירו לנו שחייבים לחסום את הגישה של הזיהום עמוק לתוך העין", הוא מוסיף.

"הרופאים אומרים שהמצב לא טוב אבל יש אופטימיות", הוסיף ליאור. "אנחנו יכולים להיות אופטימיים בגלל שכרגע שהמצב לא מידרדר. אנחנו מסתכלים על החלק הטוב ולא על החלק הרע. אני מתפלל שהיא תבריא ותצא. כבר אין לי דמעות, אני לא מפסיק לבכות ולהתפלל. איך הכל התמוטט לי ביום אחד".

במקום להתכונן לחתונה - שני נלחמת על החיים  

ארג'ואן וחזן כבר הכינו הכול לרגע המאושר בחייהם. בני הזוג האוהבים מבית שאן שלחו את ההזמנות, בחרו את הבגדים החגיגיים וחיכו ליום חתונתם, שהייתה אמורה להיערך ביום חמישי שעבר. אך במקום לעמוד מתחת לחופה, שוכבת שני בטיפול נמרץ.

מצבה של שני החל להידרדר יום אחרי החינה. גופה התנפח עד שהתקשתה לנשום והיא הובאה לבית החולים במצב קשה מאוד. לדברי ארג'ואן, כשבועיים קודם לכן החליפה בת זוגו את התרופה אותה היא נוטלת לטיפול במחלה בהמלצת רופאיה על מנת שתוכל להיכנס להיריון.

כאשר הובאה לבית החולים "העמק" בעפולה והתלוננה על פריחה שמחריפה - נתנו לה משחה ושלחו אותה לביתה, כך סיפר ליאור. בעקבות ההחמרה נאלץ החתן להודיע למוזמנים כי החתונה לא תתקיים, לפחות לא בזמן הקרוב.

"מקווה שהיא תחזור אלי"

מאז ועד היום מנסים הרופאים לייצב את מצבה של הצעירה, שספרה את הדקות עד לחגיגה הגדולה. בני משפחתה ובעלה המיועד מתקשים לעכלים את המצב ומבקשים להתפלל לשלומה של שני, שסובלת מתגובה אלרגית קשה.

"אנחנו המומים ושבורים", אמר בשבוע שעבר ליאור בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, לאחר שהתמוטט אף הוא והגיע לבית החולים. "אני לא מאמין איך זה קרה, חיכינו לרגע הגדול בחיי ועכשיו אני ליד מיטתה של שני מקווה שתחזור אליי".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק