במקום להתכונן לחתונה: שני חזן נלחמת על החיים

מחר היו אמורים שני חזן וליאור ארג'ואן להישבע אמונים זה לזו ולחגוג את הרגע המאושר בחייהם. אך רגע לפני השמחה הענקית, אושפזה שני בעקבות סיבוך של מחלת אפילפסיה והובהלה לטיפול נמרץ. בן זוגה ההמום מתקשה לעכל ומבקש להתפלל לשלום אהובתו

ליאור ארג'ואן ושני חזן כבר הכינו הכול לרגע המאושר בחייהם. בני הזוג האוהבים מבית שאן שלחו את ההזמנות, בחרו את הבגדים החגיגיים וחיכו ליום חמישי הקרוב - יום חתונתם. אך במקום לעמוד מתחת לחופה, שוכבת שני בת ה-23 בטיפול נמרץ בבית החולים רמב"ם ונלחמת על חייה בעקבות סיבוך של מחלת האפילפסיה ממנה היא סובלת.

מצבה של שני החל להידרדר יום אחרי החינה. גופה התנפח עד שהתקשתה לנשום והובאה לבית החולים במצב קשה מאוד. לדברי בעלה, כשבועיים קודם לכן החליפה בת זוגו את התרופה אותה היא נוטלת לטיפול במחלה בהמלצת רופאיה על מנת שתוכל להיכנס להיריון.

כאשר הובאה לבית החולים "העמק" בעפולה והתלוננה על פריחה שמחריפה - נתנו לה משחה ושלחו אותה לביתה, כך מספר ליאור. בעקבות ההחמרה נאלץ החתן להודיע למוזמנים כי החתונה לא תתקיים, לפחות לא בזמן הקרוב.

"מקווה שהיא תחזור אלי"

כעת מנסים הרופאים לייצב את מצבה של הצעירה, שספרה את הדקות עד לחגיגה הגדולה. בני משפחתה וחתנה מתקשים לעכלים את המצב ומבקשים להתפלל לשלומה של שני, שסובלת מתגובה אלרגית קשה. "אנחנו המומים ושבורים", אמר היום ליאור בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, לאחר שהתמוטט אף הוא והגיע לבית החולים. "אני לא מאמין איך זה קרה, חיכינו לרגע הגדול בחיי ועכשיו אני ליד מיטתה של שני מקווה שתחזור אליי".

"הרופאים אומרים שהמצב לא טוב אבל יש אופטימיות", הוסיף ליאור. "אנחנו יכולים להיות אופטימיים בגלל שכרגע שהמצב לא מידרדר. היא מקבלת הנשמה אבל היא בהכרה ואנחנו מסתכלים על החלק הטוב ולא על החלק הרע. אני מתפלל שהיא תבריא ותצא. כבר אין לי דמעות, אני לא מפסיק לבכות ולהתפלל. איך הכל התמוטט לי ביום אחד".

הוא המשיך לספר בכאב, "החתונה הייתה אמורה להתקיים מחר. הכל היה מוכן, מדדנו בגדים, טבעות, תקליטן, צלם, זיקוקים. חתונה מאוד מפוארת ויפה. והכל התמוטט לנו. היא כל כך כל כך חיכתה ליום הזה, שמחה ודיברה על זה שהיא רוצה להתחתן ורוצה לחיות איתי".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק