המוות המסתורי של יסמין בת ה-5

מה גרם למותה של יסמין הקטנה? ההורים הוציאו את יסמין קחטן בת ה-5 מהגן והביאו אותה לבית החולים לאחר שהרגישה לא טוב והתלוננה על כאבי בטן. הרופאים היו בטוחים שמדובר בדלקת בדרכי השתן, אך כל מערכות גופה של יסמין קרסו פחות מיומיים אחרי. כעת חושדים שמדובר בחיידק טורף וממהרים להזהיר את שאר ילדי הגן

המוות המסתורי של יסמין בת ה-5 (חדשות 2)

מוות מסתורי: יסמין בת החמש סבלה ביום שישי האחרון מכאבי בטן. הרופאים אבחנו דלקת בדרכי השתן, רשמו אנטיביוטיקה ושלחו אותה הביתה. פחות מ-48 שעות לאחר מכן היא כבר הייתה ללא רוח חיים.

הגננת התקשרה להורים ביום שישי ואמרה להם שיסמין לא מרגישה טוב. "הרופאים בחדר המיון רשמו כדורים אך היא המשיכה להיות חולה. היא שכבה על הספה ובקושי הייתה מסוגלת לזוז", מספרים הוריה. "במוצאי שבת לקחנו אותה שוב למיון אך זה כבר היה מאוחר מידי. היא איבדה את ההכרה וכל מערכות גופה החלו לקרוס", הוסיפו ההורים בכאב.

חשש להדבקת ילדים אחרים

טרם ידוע מה גרם למותה של יסמין קחטן, ויש חשש אולי מדובר במחלה מדבקת מכיוון שאחיה הקטן גילה אף הוא את אותם התסמינים. "קיבלנו מכתב מהגננת שאם הילדים סובלים משלשולים לפנות מיד לבית החולים", סיפרו הורים אחרים בגן לעיתון "ידיעות אחרונות".

אמא של יסמין התמוטטה כשראתה את הגופה הקטנה של בתה נטמנת בקבר, היא אושפזה בעצמה בבית החולים. "היא בסך הכל בת חמש ושמונה חודשים ולא הספיקה כלום בחייה. זה הדבר הכי קשה בעולם לטמון ילדה כל כך קטנה", אמרה סבתא של יסמין.

מבית החולים "שניידר" בפתח תקווה נמסר: "לצערנו למרות מאמצי הרופאים ומאמצי ההחייאה, הילדה נפטרה. צוות בית החולים מחכה לתוצאות הסופיות של בדיקות המעבדה". ואילו ממשרד הבריאות נמסר: "בשלב זה לא זוהה חיידק אלים או טורף, ולכן אין מקום לטיפול מונע".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק