שרב כבד: יותר מ-30 מעלות בכל הארץ

חמסין ישרור הבוקר בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום. בטבריה צפויות הטמפרטורות להיות גבוהות יותר מאשר באילת - 40 לעומת 39. וזה עוד לא השיא - ברביעי יהיה חם יותר. החדשות הטובות: בסוף השבוע צפויה התקררות ואף יהיה מעונן. החדשות הרעות: אף טיפה של גשם לא צפויה לרדת מהעננים. ממשיכים לחכות לחורף

העלים ממתינים לתורם לנשור, ילדי הגן כבר מוכנים עם שירי הסתיו, התוף והמצלתיים וגם אצל חלק מאיתנו ירדו כבר הבגדים הארוכים למדף התחתון בארון. רק גורם אחד מסרב, בינתיים, לשתף איתנו פעולה - מזג האוויר.

גם הבוקר צפויות הטמפרטורות להיות גבוהות בכל רחבי הארץ, עם 33 מעלות בתל אביב ו-35 בירושלים. בצפון צפויות טמפרטורות דומות עם 34 מעלות בנהריה, 37 בנצרת ועד ל-40 מעלות בטבריה - מזג אוויר שמזכיר בהחלט את הקיץ ומרחיק מאיתנו את משב הרוח הקריר והמלטף.

באזור הדרום צפויות הטמפרטורות לנוע סביב ה-40 מעלות, עם 37 בערד, 34 במצפה רמון ו-39 באילת, שם לפחות צפויים אחוזי לחות נמוכים כמו תמיד שלא יכבידו את עומס החום על התושבים. אם תרצו מזג אוויר קריר - תוכלו להימלט לאשקלון, שם יהיו רק 31 מעלות.

גם ביום רביעי לא צפוי מזג האוויר להשתפר והטמפרטורות אף צפויות לעלות מעט. לעומת זאת, לקראת סוף השבוע תחול התקררות בטמפרטורות, שיהיו נמוכות מהממוצע לעונה. בנוגע לגשם, אפילו על טפטופים אי אפשר בינתיים לדבר וככל הנראה נצטרך להסתפק במזג אוויר מעונן שיהיה ביום שישי, אך לא ירטיב את שיער ראשנו אפילו בטיפה אחת של סתיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק