מישהו אמר סתיו? חמסין באוקטובר

קיווינו שהיורה יסמן את בוא החורף, וגשמים יציפו את הרחובות - אבל החום שליווה אותנו בחודשי הקיץ ממשיך איתנו עוד קצת: מזג אוויר שרבי ישרור היום ברוב חלקי הארץ, כשהשיא יגיע מחר. איפה הכי חם היום? הטמפרטורות בטבריה ובאילת יגיעו ל-40 מעלות

מבט בלוח השנה לא מסתדר עם מה שרואים בחלון: למרות היורה שקפץ לביקור בשבוע שעבר, נראה שהקיץ עדיין כאן. ברחבי הארץ שורר היום מזג אוויר שרבי - ונראה ששיא החום עוד לפנינו.

מזג האוויר היום יהיה בהיר, שרבי בפנים הארץ וחם מהרגיל בחוף. לפני שאתם מוציאים את המעילים ובגדי החורף מהארון, נספר לכם שאף על פי שאנחנו באמצע חודש אוקוטובר, יורגש היום עומס חום בינוני עד כבד.

מי שצפויים לסבול יותר מהחום היום, הם תושבי טבריה - שיתמודדו עם 40 מעלות בצהריים. הטמפרטורות הצפויות ביתר חלקי הארץ: בקצרין 34 מעלות, בתל אביב ובחיפה 31 מעלות, בירושלים 34 מעלות, 38 מעלות בבאר-שבע ולא פחות מ-39 מעלות באילת בצהריים.

אז מה צפוי לנו לסוף השבוע? כפי שאמרנו, כדאי להצטייד במזגן, כיוון שמחר תחול עלייה בטמפרטורות ומזג האוויר יהיה שרבי ברוב אזורי הארץ. בשבת תחל ירידה קלה בטמפרטורות שתימשך גם בראשון, אך עדיין יהיה חם מהרגיל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק