תרמו את לב בנם וחגגו בחתונת המושתל

בחתונה שנערכה בכפר עיבלין, ישבו שני בני זוג. למרות שהם לא היו קרובי משפחה של החתן או הכלה, החתונה הזו ריגשה אותם במיוחד. למעשה היא התקיימה בזכותם, כי הכירו מקרוב את הלב של החתן

מפגש שנראה בלתי אפשרי, מאחד משפחה ישראלית שאיבדה את בנה החייל בתאונה מצערת, עם סטודנט ערבי מאעבלין שזכה לקבל את ליבו של בנם. השבוע ביקרו משפחתו של יניב פוז'יאריק ז"ל את סלים לואיי בחתונתו - וקשה היה לעצור את ההתרגשות שאחזה אצל הצדדים ובקהל החוגגים.

יניב, לוחם בשריון נהרג לפני כמעט שלוש שנים. כדור שנפלט מנשקו של חייל אחר ביחידתו קרע את כלי הדם בראשו של יניב ובצווארו. משפחתו תרמה את איבריו של בנם. את הלב, קיבל סלים לואיי מהכפר אעבלין, סטודנט שחלה ארבעה חודשים לפני כן במחלת שריר הלב וסיכוייו לחיות רק הלכו ופחתו.

לאחר ההשתלה התייתם לואיי משני הוריו אך נשאר בקשר הדוק עם יפים ולאריסה, ההורים של יניב. השבוע שימחו בני הזוג פיז'אריק את סלים בחתונתו שנערכה בכפר בו נולד. "בתאריך הזה אנחנו חוגגים גם ליניב וגם לסלים בחתונה שלו, זה משהו שהוא כמו חלום אבל מציאות", אמרה אימו של יניב, אביו, הוסיף כי "יש לו הרגשה של עצב ושמחה ביחד".

סלים מצידו לא נשאר חייב והודה לבני המשפחה על העוצמה שהייתה להם לעזור לו, "אני מרגיש שהבן אדם הזה העניק לי חיים חדשים", הכריז מעל בימת האירוע. משפחת פיז'אריק יכולים אולי להתנחם שליבו של יניב ממשיך לפעם בגופו של אחר ושרוחו עדיין איתם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק