צפו: אח בביה"ח מותקף מול המצלמה

עדשת מצלמת האבטחה בבית החולים רמב"ם שבחיפה קלטה השבוע אירוע מאוד "שגרתי", כשאחד האחים שעובדים במקום הותקף על ידי מטופל, אדם הלוקה בנפשו. בבית החולים אומרים כי הפעם הוחלט שלא להגיש תלונה במשטרה, אך בכל זאת החליטו להפיץ את תיעוד המקרה כדי לנסות ולמנוע הישנות מקרים דומים בעתיד

לא להאמין: אלימות מצד מטופלים כלפי הצוותים הרפואיים בבתי החולים כבר הפכה, למרבה הצער, לעניין שבשגרה. אבל מתברר שלא כל מעשי האלימות מסתיימים בהגשת תלונה במשטרה ובפרסום באמצעי התקשורת.

תיעוד של מצלמת האבטחה השבוע בבית החולים רמב"ם שבחיפה מספק הצצה לכל אותן תקיפות שלא זוכות לחשיפה, אך אין בכך בכדי להוריד מחומרת המעשים. בעדשה נקלט כיצד אחד האחים במוסד הרפואי ניגש להעניק טיפול לאחד החולים - וסופג מכות.

החולה, לוקה בנפשו שטופל במקום, התנפל על המטפל והכה אותו בבטנו. האח ההמום הועף על הווילון שנועד לשמור על פרטיותו של החולה וכפי שניתן לראות מהתיעוד התפתל במשך כמה שניות על הרצפה, כתוצאה מהכאבים.

מיד לאחר המקרה, ניגשו מספר אחיות ועוברי אורח שהיו במקום להעניק עזרה לאח המותקף, ולאחר שהתאושש הוא עזב את החדר. כאמור, בבית החולים בחרו שלא להגיש תלונה במשטרה, ככל הנראה בגלל מצבו הנפשי של המטופל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק