חוגגים הקפות? השרב והלחות לא ירחמו עליכם

אמנם אנחנו כבר בסוף ספטמבר, אבל הטמפרטורות היום יהיו גבוהות מהרגיל. מחר הן יהיו אפילו עוד יותר גבוהות. קשה להאמין, אבל זה עוד לא השיא - בשישי יהיה אפילו עוד יותר חם. מחפשים הקלה? תמצאו אותה רק בשבוע הבא

שרב בסוף ספטמבר (חדשות 2)

החג האחרון בחגי תשרי ושבוע העבודה המקוצר האחרון לחודשים הקרובים הגיעו ומחר בערב, עם צאת החג יתקיימו בכל הארץ חגיגות שמחת תורה לציון סיום קריאת התורה ותחילת מחזור הקריאה מחדש.

מאות אלפי חוגגים יפקדו את מרכזי הערים, ומי שיגיע לתל אביב יוכל לצפות בהופעה של מושיק עפיה. בירושלים יתקיימו הקפות שניות בכותל המערבי כמובן וכן ליד בית החייל. ראש העיר ניר ברקת יגיע להקפות בישיבת מאיר.

אחת המסורות בחג היא תפילת הגשם. אם אתם מתכוונים להשתתף בחגיגות - כדאי שתתפללו חזק, חזק מאוד, כי לא רק שלא צפוי גשם - החום שישרור ברחבי הארץ לא ירחם על אף אחד.

הטמפרטורות הצפויות היום:
בטבריה 36 מעלות בצהריים עד 25 בלילה, בחיפה 32 עד 24, בתל אביב 30 מעלות בצהריים עד 60% לחות, 24 בלילה, בירושלים 29 מעלות עד 23, בבאר שבע 35 מעלות עד 23, ובאילת 39 מעלות ביום עד 30 בלילה.

מחר כאמור, תחול התחממות ניכרת ויהיה שרבי. הטמפרטורות יטפסו 3-4 מעלות בממוצע. במישור החוף יהיו 33 מעלות ו-50% לחות, בטבריה יהיו 38 מעלות ביום ו-25 בלילה, בחיפה הטמפרטורה תטפס ל-35 מעלות ביום ו-24 בלילה, בירושלים 33 מעלות עד 26 בלילה, בבאר שבע 38 מעלות ביום עד 24 בלילה, ובאילת 41 מעלות עד 30 בלילה.

לא תאמינו שזה סוף ספטמבר - אבל ביום שישי תחול עלייה נוספת בטמפרטורות. כפי שהחודשים האחרונים נקבעו כחמים ביותר מאז החלה המדידה - מסתמן שגם ספטמבר יהיה החם ביותר בכל הזמנים. מחפשים הקלה? תמצאו אותה רק בשבוע הבא, או באירופה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק