במרכז גן המשחקים: אנטנה סלולרית

קשיים בקליטה: עיריית אשדוד מתקשה להבין מדוע ההורים בגן המשחקים בפינת הרחובות בני ברית ומנחם בגין כל כך מודאגים. במקום מוצב תורן ועליו כ-12 אנטנות סלולריות. הילדים שמשחקים בגן בשעות אחר-הצהריים חשופים מידי יום לקרינה. עיריית אשדוד: "קיים היתר בנייה עבור האנטנות. הן מוצבות במתחם מגודר"

מי ישמור על ילדי הגן? הורים רבים באשדוד נחרדו לאחרונה לגלול סכנה חדשה בגן המשחקים. בין הנדנדות למגלשה הוצב תורן גבוה ועליו לא פחות מ-12 אנטנות סלולריות. הדיווח על הסיפור הגיע לידי חדשות 2 במייל האדום.

משפחות רבות נוהגות לפקוד לאורך כל שעות היום את גן המשחקים בפינת הרחוב בני ברית ומנחם בגין. הם נשארו אובדי עצות מול האנטנות שהוצבו במקום, ורק מתחננים "עזרו לנו להרחיק את האנטנות מילדינו". "מי קיבל את ההחלטה המוזרה והמטופשת הזאת? אין מקום נכון יותר להציב את האנטנות", שאל וענה אבא המבקר עם ילדיו בגן. "הילדים שלנו הם דור המחר, וכך עיריית אשדוד מתייחסת אליהם", הוסיף האב.

החוק בישראל אוסר על הצבת קווי חשמל עיליים מעל גני המשחקים, בגלל היותם פולטים קרינה בלתי מייננת המסוכנת במיוחד לילדים. קשה אם כך למצוא סיבה, מלבד כסף כמובן ,להמצאות אנטנות הפולטות קרינה סלולארית בסמוך לגן המשחקים.

מעיריית אשדוד נמסר בתגובה: "במקום עליו הצבעת, קיים היתר בנייה עבור אנטנות של חברות פלאפון ופרטנר. האנטנות מוצבות בתוך מתחם מגודר של מתקן מים". צפו בתמונה ותשפטו בעצמכם.

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק