הנופש בצימר הפסטורלי נגמר בבית החולים

לא כך חלמו הצעירים לחגוג את סיום התיכון: 13 צעירים אושפזו בעקבות מחלת עור קשה בה נדבקו לאחר שרחצו בבריכה בצימר "וילת המיליונר" בצפון. משרד הבריאות הוציא צו סגירה למקום, אולם במשך שבועיים המשיכו בעלי המקום להפעילו מבלי להתריע מפני הנופשים על הסכנה

זיהום חמור בבריכה. צילום אילוסטרציה (חדשות 2)

החופשה בצימר נגמרה בבית החולים: 13 תיכוניסטים שביקשו לחגוג את סיום התיכון ב"וילת המיליונר" במשמר הירדן שבצפון נזקקו לאשפוז בבית חולים, לאחר שנדבקו במחלת עור קשה בעקבות רחצה בבריכה ובג'קוזי במקום. משרד הבריאות הוציא צו סגירה למקום.

"בבדיקה שערכנו נמצאו ליקויים תברואתיים חמורים בבריכה ובג'קוזי", נכתב בהודעה מטעם משרד הבריאות. "אנו מזהירים את הציבור מפני שימוש במתקנים, וממליצים לבדוק תמיד האם המקום עומד באישורים ברישיונות הנדרשים", הוסיפו.

"הפקח אמר לנו: 'המים נגועים'"

"התרחצנו בבריכה, ופתאום הגיע פקח של משרד הבריאות עם צו סגירה למקום", סיפרה נופשת ששהתה בצימר בימים האחרונים. "הוא אמר שהמים נגועים בחיידקים מסוכנים, ושכשבועיים קודם אושפזו 13 נערים בגלל רחצה במקום", היא הוסיפה.

"יצאנו מהמים, וכבר למחרת בבוקר עזבנו את המקום וחזרנו לתל אביב, מבלי לשלם כמובן", סיפרה נופשת אחרת. "בעלי המקום רמזו שקיימים אינטרסים זרים מאחורי צו הסגירה של משרד הבריאות והם אפילו ביצעו מולנו בדיקות חומציות וכלור לבריכה", היא הוסיפה. אך לאורחים זה כבר לא שינה דבר, הם ארזו את המזוודות וחזרו לביתם עייפים - ולא כל כך מרוצים.