האב אושפז בבידוד - חתונת בתו הועברה בשידור חי לבית החולים

גבי אטיאס מעכו קיבל טיפול פשוט נגד פטריות ברגליים, אולם סיבוך רפואי נדיר גרם לקריסת כל מערכות גופו והוא אושפז בבידוד מלא בבית החולים "כרמל" בחיפה. הבעיה: האב נאלץ לפספס את חתונת בתו. הפיתרון: בני המשפחה ארגנו ציוד אלחוטי, אינטרנט ומקרן, והעבירו את החתונה בשידור ישיר לחדר הבידוד בבית החולים

מעטים הדברים שיכולים לגרום לאבות להיעדר מחתונת בתם, אבל במקרה של גבי אטיאס -נראה שההיעדרות היתה מוצדקת.

לפני מספר שבועות קיבל אטיאס, תושב עכו בן 56, טיפול שגרתי למניעת פטריות ברגליים. ואולם, בעקבות סיבוך נדיר במיוחד הידרדר מצבו והוא אושפז בבית החולים "כרמל" בחיפה כשמערכות גופו קרובות מאוד לקריסה.

ד"ר מרק צ'רנין, הרופא שטיפל באטיאס, הסביר מה גרר הסיבוך בעקבות השימוש בתרופות. "גבי סבל מאי ספיקת כבד, אי ספיקת כליות וגם ייצור כדוריות הדם שלו נפגע באופן קשה", סיפר הרופא והוסיף כי מצבו של אטיאס מוגדר קשה, ומכיוון שגם מערכות ההגנה של גופו קרסו - נאלצו בבית החולים לאשפזו בבידוד מלא.

חתונה בשידור ישיר

לאטיאס היה עצוב מאד שבת הזקונים שלו, אורית, תובל לחופה מבלי שיוכל ללוות אותה. אלא שלמזלו הרב, בנו ניסים הוא בעליה של חברת תקשורת גדולה המתמחה בפתרונות של שידור וידאו באמצעות האינטרנט, וכך הובאו לחדרו המבודד בבית החולים מחשב נייד, מקרן וידאו ורמקולים, ואת החתונה של בתו ראה גבי בשידור ישיר מעל מסך הטלוויזיה.

למרות שאטיאס שכב במיטתו בזמן השמחה, דאגו צוול המרפאה והאחות האחראית רותי טל לארגן לו עוגת חתונה, בקבוק יין ושאר כיבודים. כל השוהים בחדר לבשו חליפות בידוד וכיסויים על הפנים כדי שגבי לא יידבק בחיידקים, אבל זה לא הפריע כלל לשמחה. "במקום חיידקים העברנו לו הרבה שמחה ואושר", אמרה טל, "שמחנו איתו מכל הלב ואנחנו מאחלים לו הרבה בריאות, ושבקרוב יפגוש את הכלה הטרייה".