אחרי השרב: הגבלת ראות קשה

אם גם אתם הרמתם את הראש ולא זיהיתם את הבניין ממול - אתם לא לבד. עננות נמוכה ותנאי מזג אוויר חריגים גורמים להגבלות ראות באזורים נרחבים. "אי אפשר לראות את עזריאלי", סיפר תושב ת"א. צפו בתמונות

לא רואים ממטר: רשות שדות התעופה הודיעה על סגירת שדה דב בתל אביב לנחיתת מטוסים, זאת בשל הראות הלקויה. טיסת ארקיע לאילת הופנתה לנתב"ג.

לאורך מישור החוף, כמו גם באזור צפון הנגב והשפלה מדווחים תושבים על הגבלת ראות. "זה נראה כמו ערפל כבד. אי אפשר אפילו לזהות את מגדלי עזריאלי", סיפר תושב ת"א לחדשות 2 באינטרנט.

הסיבה לתנאי מזג האוויר החריגים טמונה בשבירת השרב. ירידה ניכרת של 8-10 מעלות בשילוב כניסת אוויר קר ולח ועננות בגובה נמוך גרמו להגבלות ראות.

בראשון - השרב חוזר

למרות הירידה בטמפרטורות עדיין יהיה היום חם מהרגיל. בקריית השמונה הטמפרטורות יגיעו היום ל-28 מעלות, בחיפה ל-27 מעלות, בתל אביב, בגוש דן ובירושלים ל-25 מעלות ובאילת ל-34 מעלות מעלות.

מחר תחול ירידה נוספת במעלות החום ומזג האוויר יהיה נוח, אך אל תמהרו להכניס את בגדי הים לארונות. ביום ראשון צפויים להתפתח שוב תנאי שרב ויהיה חם וייבש מהרגיל. בימים שני ושלישי תורגש הקלה מסוימת בעומס החום ויהיו טמפרטורות רגילות לעונה.