בשביל להתחתן: תושב הצפון עבר ניתוח להגדלת איבר המין

צעיר בן 20 מהצפון החליט לעבור הליך רפואי מביך במיוחד, כדי שיוכל לשאת לאישה את בחירת לבו ולהעמיד צאצאים. איבר מינו נפגע בתהליך מילה שעבר לפני כשנתיים, וכעת הוא החליט לעבור ניתוח נוסף - כדי להגדיל את איבר המין ב-8 סנטימטרים ולהשיב אותו ל"פעילות תקינה". לאחר שהארוסה "אישרה", ניתן האות להכנות לחתונה

עבר את הניתוח המביך - בשם האהבה. אילוסטרציה (חדשות 2)

מה לא עושים בשביל חתונה? צעיר בן 20 תושב צפון הארץ החליט להאריך את איבר מינו כדי שארוסתו תסכים להתחתן עמו, ובכך גם יוכל להביא ילדים לעולם. רק לאחר שה"איבר המתוקן" עבר את ה"בדיקה" של הארוסה - ניתן האות להתחיל את ההכנות לחתונה.

הניתוח שעבר הצעיר לפני מספר חודשים התפרסם רק היום, מאחר והאישור הסופי לחתונה אכן ניתן. לפני כשנתיים עבר הצעיר הליך של מילה, במהלכה נפגע איבר מינו וכתוצאה מכך הצטמק והוא איבד את היכולת להגיע לזקפה. אורכו של איבר המין לאחר המילה נאמד בשלושה סנטימטרים בלבד.

לאחר שהחליטו הוא ובחירת לבו להתחתן, עלתה השאלה האם יהיה מסוגל הצעיר להעמיד צאצאים ביום מן הימים. לשם כך, פנה ליחידה לכירורגיה פלסטית בבית החולים "כרמל" בחיפה, על מנת לבדוק כיצד יוכל בכל זאת להגיע לזקפה ולהביא ילדים לעולם. הצעיר עבר טיפול חדשני במסגרתו עבר ניתוח מיוחד לתיקון איבר המין.

מבוכה גדולה במשפחה

במסגרת הניתוח נלקחו דגימות עור מאיבר המין של הצעיר, והושתלו מחדש. זאת, בניגוד לשיטת הטיפול הישנה בה היו נוהגים, במסגרתה היו נלקחות דגימות עור ממקומות אחרים בגוף - ומושתלות באיבר המין. בעקבות הניתוח התארך איבר מינו של הצעיר ל-11 סנטימטרים.

היום מתברר כי הצעיר עבר את הניתוח גם בעקבות לחץ עצום גם מצד משפחתו, שהייתה שרויה במבוכה גדולה עקב איומיה של הארוסה לבטל את החתונה. ואולם, בעקבות הניתוח המוצלח, יוכלו כעת השניים להינשא ולהביא ילדים לעולם.