אמני ישראל מתגייסים למען דיאנה בת ה-9

כבר תקופה ארוכה שדיאנה בת ה-9 מתמודדת עם סרטן אלים במוח. למרות הטיפולים שעברה הגידול לא נכנע, וכעת היא ממתינה לטיפול משלים שעלותו כמיליון שקל, בתקווה שיציל את חייה. אחרי ניסיון של חבריה לאסוף את הכסף, החליטה אחותה בת ה-18 של דיאנה לא להיכנע ורתמה את מיטב אמני ישראל למופע מיוחד כדי להצילה

ילדה אחת בת 18 הצליחה לעשות מה שמפיקים רבים ומנוסים ממנה לא הצליחו לעשות: למרות גילה הצעיר, היא רתמה את מיטב אמני ישראל למופע אחד. למרות ההישג המרשים לא מדובר בנערה עם שאיפות להפוך למפיקה: כל מה שסופי מירצין רוצה הוא לנסות להציל את אחותה הקטנה דניאלה שחלתה בסרטן המוח.

"דיאנה נורא מתרגשת, כמו שאני מתרגשת לקראת האירוע היום, אבל היא לא תוכל להגיע למופע", סיפרה סופי מירצין בראיון לתכניתנו "מהדורה ראשונה". לדבריה, מספר אמנים פנו ביוזמתם וביקשו להשתתף במופע שנערך הודות לעזרתם של ילדי כל בתי הספר בעיר ושל עובדי העירייה.

עשרות אמנים צפויים להופיע במופע הערב בפארק גבעתיים ובהם: היהודים, מוניקה סקס, הקרטל, איפה הילד, אהוד בנאי מוש בן ארי ועוד רבים אחרים. 

גבעתיים מתגייסת בפעם השנייה

שבוע אחרי שהחלה שנת הלימודים התגלה הגידול בראשה של דיאנה, גידול אלים במיוחד ששום טיפול לא הצליח לעצור אותו. בדיקת ה-MRI שעברה דיאנה הקטנה העלתה כי הגידול נמצא במקום בו לא ניתן לנתח. בתוך שלושה חודשים החמיר מצבה של דיאנה מאוד, הטיפולים הרבים שנעשו לה פשוט לא עזרו.

הידיעה שאפשר לעשות כדי לנסות ולהציל את דיאנה, עברה בתוך ימים בין המכרים, ומהר מאוד התגבשה ההחלטה: מארגנים יריד התרמה לדיאנה הקטנה. בתוך כמה ימים לא היה תלמיד או הורה בבית הספר שלא לקח במשימה המקודשת: אופים עוגות, מגייסים בעלי חנויות שיתרמו, בונים דוכנים, כל אחד עושה מה שהוא יודע.

ביריד שהתקיים ביום שישי האחרון ההמונים גדשו את היריד המיוחד. הכספים נאספו ונתרמו למשפחתה של דיאנה. אם גם אתם רוצים לתרום לה, ניתן לעשות זאת באמצעות העברה בנקאית לבנק לאומי, סניף 852 רמת יצחק. מספר החשבון לתרומות: 041742/56.