עזרו לשירה בת ה-3 לנצח את הסרטן

לפני 5 חודשים גילו בראשה של שירה בראל סרטן. מאז החיים שלה כבר לא נראים אותו הדבר. מילדה בת 3 שצוחקת, משחקת, ומפזרת חיוכים בכל מקום - היא הפכה לילדה כבויה, עצובה, כואבת וסובלת. עכשיו היא בעיצומם של טיפולים יקרים וארוכים ואתם יכולים לעזור לה לממן אותם, כדי שתוכל לחזור לחייך, אולם בעיקר - לחיות

לשירה בראל בת ה-3 יש הכל - הורים אוהבים ותומכים, אח תאום שנהנה לשחק איתה כל היום והמון צעצועים. אבל כבר חמישה חודשים ששירה בראל כבר לא צוחקת כמו פעם, ממעטת לאכול, אין לה מצב רוח למשחקים ומרגישה בעיקר כאב וסבל - הכל מאז שאבחנו בגופה גידול סרטני ממאיר. עכשיו אתם יכולים לעזור לה להחלים.

"קמנו בבוקר ושירה התחילה להקיא בלי סוף", התקשתה אמה של שירה, רוחה בראל, לספר לגדי סוקניק בתוכנית "אנשי היום". "הרופא שאל שאלות מאוד שגרתיות. חשבנו שזה משהו ויראלי. הוא שאל אם הייתה נפילה ומאחר שהייתה נפילה, אז הוא אמר שכדאי מאוד שנעשה בדיקת CT", היא סיפרה ונזכרה באותו רגע של הלם: "ואז גילו את הגידול".

בהתחלה הרגישו בני משפחת בראל שעולמם חרב עליהם. לאחר מכן הם התגייסו כולם למען הטיפולים שמטרתם אחת ויחידה - להציל את שירה הקטנה. "היה ניתוח להוציא את הגידול והוא הצליח", נזכרת רוחה באופטימיות שאחזה בה מייד לאחר מכן, "אבל הגידול הוא כל כך מהיר", היא מתעצבת לאחר שהיא משחזרת את הרגע בו הבינו שהגידול חזר ומשתתקת למספר שניות כדי לנגב את הדמעות.

כעת נמצאת שירה הקטנה בעיצומה של סדרת טיפולים כימוטרפים שנועדה להילחם בגידול האכזר. "היא נמצאת לקראת הטיפול התשיעי", מספרת רוחה. "ברוך השם, היא מאוד חזקה. היא נותנת לנו הרבה כוח והאמונה זה מה שמחזיק אותנו והתקווה שהכל יהיה בסדר".

עזרו לשירה: שלחו את המילה 'תרומה' למספר 2288

אליה, אחיה התאום של שירה, מרגיש ככל הנראה שמשהו לא טוב עובר על אחותו האהובה ומנסה לעשות הכל כדי לעודד אותה. "הקשר ביניהם הולך ומתעצם בזמן המחלה. יש ביניהם טלפתיה מדהימה", מספרת רוחה. "אם כואב לה אז הוא מצביע על הגוף שלו באותו מקום". למשמע שמו בהקשר לאחותו, קם אליה, ניגש למסך הגדול שמוצב מאחורי סוקניק, מצביע על אחותו ועליו ומחייך. "זה אני וזו שירה", הוא שמח.

לכל מי שרוצה לעזור לשירה יש מספר דרכים מאוד פשוטות לסייע, ועיקרן עזרה במימון הטיפולים היקרים. כל מה שצריך לעשות הוא לשלוח מסרון עם המילה 'תרומה' לטלפון 2288 - ועשרה שקלים ייתרמו בשמכם. "זה מאוד קשה לבוא ולבקש עזרה. לעולם לא ביקשנו", אומרת רוחה ברגע של מבוכה. "כולנו תקווה שנצליח, בעזרת השם".

רוצים לסייע לשירה לממן את הטיפולים שיכולים להציל את חייה?
שלחו מסרון עם המילה 'תרומה' לטלפון 2288
לתרומה באמצעות ארגון "חסדי נעמי" חייגו בשיחת חינם ל-1-800-677-777
ניתן גם להפקיד ישירות למשפחת בראל לחשבון בבנק הדואר: 20008620
פרטים נוספים באתר
http://www.shirab.co.il