חלק ממיקסר ננעץ בפיה של פעוטה בת 3

מראה לא שגרתי התגלה לעיני הרופאים בביה"ח רמב"ם. פעוטה בת 3 צורחת מכאבים, שבפיה נעוץ חלק של מיקסר. לאחר צילום שעברה, התברר כי חלק המתכת נתקע בחך והגיע כ-23 מ"מ מחוליות עמוד השדרה - אך בנס לא גרם לנזק. צוות מומחים הצליח להוציא את החפץ בהצלחה

המתכת פגעה כמעט בעמוד השדרה (חדשות 2)

הרופאים בבית החולים רמב"ם בחיפה טיפלו בלא מעט מקרים חריגים בחדרי המיון, אבל סביר להניח שגם הם לא ישכחו בזמן הקרוב את המראה שנגלה לנגד עיניהם אתמול.

פעוטה בת שלוש מאחד היישובים הסמוכים לחיפה פונתה על ידי גנן בגן הילדים שלה למרכז הרפואי כשהיא צורחת מכאבים ובפיה מוט מתכת בולט. הילדה, כך מסתבר, שיחקה עם חלק ממיקסר המשמש ללישת בצק, הכניסה לפיה את פיסת המתכת שאורכה כ-20 סנטימטר והחלה להתרוצץ במקום. בשלב מסוים מעדה הפעוטה כשפניה לכיוון הקרקע, וחלק המתכת נתקע עמוק בתוך החך שלה.

על מנת שלא תסבול מכאבים מיותרים, הוחלט להרדים את הילדה ובצילום דחוף שנעשה התגלה כי חלק המתכת נתקע בחך והגיע כ- 23 מ"מ מחוליות עמוד השדרה. רק במזל גדול לא נגרם כל נזק למוחה ולעמוד השדרה שלה.

בפעולה זהירה חילצו הרופאים בהצלחה את חלק המתכת הסורר ולאחר מכן הועברה הילדה למחלקה לטיפול נמרץ ילדים להתאושש מההרדמה. מחר, כך אומרים בבית החולים, היא תשוחרר לביתה.