התרופה החדשה: צפייה ב"האח הגדול"

הצוות הרפואי בבית החולים קפלן גילה לאחרונה שמצבם של המאושפזים משתפר - הודות לצפייה בתכנית הריאליטי "האח הגדול". "אפילו בטיפולים הקשים ביותר הם רגועים", מספרים בבית החולים - שם כבר רכשו עבור החולים את ערוץ 20 כדי שיפיג את כאבם של החולים בכל שעות היממה

בורחים מהמציאות הקשה לבית "האח הגדול". אילוסטרציה (AP עיבוד גרפי חדשות 2)

הצוות הרפואי בבית החולים קפלן מצא לאחרונה כי לא התרופות ולא תנאי הטיפול הם אלו שמשפרים את מצבם של המטופלים, אלא דווקא סער ואיילה ושאר החברים מבית "האח הגדול".

מי שיגיע לבית החולים בימים אלו יבחין כי עשרות המטופלים מרותקים לטלוויזיה, מילדים ועד הקשישים ביותר. כן, אותה תכנית הריאליטי הפופולרית שמעוררת דיון ציבורי על טיב התכניות בטלוויזיה, אהובה בקרב המאושפזים במחלקת האונקולוגיה והדיאליזה בבית החולים.

ב"מעריב" פורסם הבוקר כי הצוות הרפואי בבית החולים שנדהם לאחרונה מהשיפור במצבם של המאושפזים שצופים בתכנית, החליט לרכוש לטובת המטופלים במכוני אשפוז יום את חבילת השידור של ערוץ 20, המקרין 24 שעות ביממה את הנעשה בבית.

"האח הגדול" מספק עבורם בריחה מהצרות האישיות שלהם. במקום להתעסק בצרות הבריאותיות שלהם הם דנים ביניהם האם סער ואיילה ישלימו והאם גואל יהיה ראש בית טוב. המציאות של דיירי הבית משכיחה ומקלה עליהם את ההתמודדות הקשה שלהם בחדרי האשפוז. בבית החולים מספרים כי אפילו במהלך הטיפולים הקשים והכואבים ביותר, המטופלים נשארים רגועים.