זרקו אתכם? בגדו בכם? קחו אקמול

מחקר שנערך בארה"ב מגלה: תרופות נגד צינון עוזרות להתגבר על תחושת דחייה חברתית וטובות גם נגד שברון לב. אז אם בן או בת הזוג שלכם החליטו לעבור הלאה, נראה שאקמול יעזור לכם לעבור זאת יותר בקלות. עם זאת, החוקרים מזהירים משימוש יתר בתרופות שיכול אמנם להפוך את תהליך הפרידה לקל יותר, אבל לפגוע קשות בכבד

אקמול - עוזר גם לפרידות (חדשות 2)

אם אתם סובלים מקשיים בתחום הרומנטי, או אם החברה פנתה אליכם ואמרה "זה לא אתה, זה אני" - מעכשיו תוכלו לרפא את הכאב בקלות: פשוט קחו אקמול.

מחקר שנערך באוניברסיטת קנטאקי שבארצות הברית מגלה כי תרופות נגד צינון עוזרות להתגבר גם על כאבי לב וכאבים נפשיים. תלמידי המכללה שהשתתפו בניסוי נטלו גלולת פרצטמול, המשמשת בעיקר להפגת כאבי ראש והורדת חום, בזמן שחברי הקבוצה השנייה נטלו תרופת דמה (פלצבו). התלמידים שנטלו את התרופה האמיתית דיווחו שהם חשים טוב יותר לעומת אלו שנטלו את תרופת הדמה.

בניסוי נוסף, הסטודנטים שיחקו במשחק מחשב שגרם להם להרגיש דחויים חברתית, על מנת שיוכלו לבדוק האם האקמול באמת משפיע על כאב הלב. בדיקה של אזורי המוח שאמורים להגיב לנושא דחייה חברתית העלתה כי הפעילות העצבית של המשתתפים שנטלו את התרופה הייתה נמוכה לעומת אלה שהשתמשו בתרופת הדמה.

החוקרים הופתעו אמנם לגלות שהחוויה הנפשית לא נפתרה בעזרת תרופת הדמה הפסיכולוגית, אך ציינו שהתוצאות עדיין לא מוכיחות שאקמול גורם לאנשים להיות מאושרים יותר. אז לפני שאתם ממהרים לבית המרקחת כדאי שתדעו: למרות התוצאות, החוקרים אינם ממליצים על שימוש בתרופות נגד צינון לשיפור ההרגשה, בעיקר נוכח העובדה ששימוש יתר בתרופות מסוג זה עלול לגרום לפגיעה חמורה בתפקוד הכבד.

רוצים לקבל עדכונים בפייסבוק מחדשות 2?