אולי אתם תוכלו לעזור לאלינור?

לא כל יום נתקלים בילדים כה קטנים שנאלצים להילחם על חייהם. אלינור שקד בת 8 חודשים בלבד תמריא מחר לבלגיה, כדי לעבור השתלת כבד שאמורה להציל את חייה. הוריה של אלינור נכנסו לחובות כבדים כדי לממן את כל הטיפולים והם מתקשים לאסוף כסף כדי לממן את שהותם במהלך הניתוח ובזמן ההתאוששות

אלינור עם אימה ואחותה (חדשות 2)

אולי אתם תוכלו לעזור לאלינור הקטנה? אלינור שקד רק בת שמונה חודשים, וכבר נאלצת להילחם על חייה. בגיל חודש התגלתה אצלה מחלת כבד קשה ומאז מצבה רק הולך ומידרדר. הדבר היחידי שיציל את חייה הוא ניתוח השתלת כבד בבלגיה, שעל מימונו נאבקו הוריה במשך חודשים ארוכים.

אביה של הפעוטה נמצא מתאים לתרום לה אונת כבד, שתושתל בגופה במקום הכבד הפגום. לאחר מאבקים רבים אישרה קופת חולים "כללית" את מימון הניתוח במלואו, אך בנוסף על משפחתה לגייס כספים שיספיקו למימון השהות של הוריה בבלגיה למשך חמישה חודשים, עד שאלינור תתאושש.

הוריה של התינוקת, שלהם שני בנות קטנות נוספות, עזבו את משרותיהם לאחר שהתגלתה מחלתה. בעקבות העלויות הגבוהות של הטיפולים אותם נדרשה אלינור לעבור, נקלעה המשפחה לקשיים כלכליים. הוריה של הפעוטה לקחו הלוואות מהבנקים כדי לממן את האשפוז והטיסות של בתם.

הבוקר צפויה אלינור, בליווי של שני הוריה, לעזוב את הארץ כדי לעבור את הניתוח שיציל את חייה. עמותת "קו לחיים" נרתמת כעת לגיוס כספים ומשאבים כדי לסייע למשפחה לטפל בילדה ולדאוג לעתידה.

כל המעוניין לתרום למען החלמתה של אלינור יכול לשלוח הודעת SMS עם הספרה 10 למספר 6226, לבצע הפקדה ישירה לחשבון הבנק של "עמותת קו לחיים" בבנק הפועלים, סניף 532, מס' חשבון 660978, לשלוח שיק עבור "אלינור שקד" ל"קו לחיים", רחוב גונן 15, פתח תקווה 49170, או לתרום בכרטיס אשראי במספר 03-9250505 או באתר האינטרנט www.kavlachayim.co.il