חשש: פליקס חלפון נדבק בשפעת החזירים

על זה נאמר "צרות באות בצרורות": לאחר שכבר ישב בכלא על הברחת קוקאין, וכמעט חוסל בסוף השבוע ממטח יריות בבטנו, קיבל כוכב הכדורגל לשעבר בשורת איוב נוספת - הרופאים חוששים כי הוא נדבק בשפעת החזירים. דגימת דם נלקחה מהשחקן, ואת התשובות מהמעבדה - יקבל חלפון מהחדר המבודד בבית החולים

רק זה היה חסר לו: לאחר שהספיק לרצות כמה שנים בכלא בגין הברחת קוקאין, נחשד בהטרדה מינית וכמעט חוסל בסוף השבוע, ייתכן שכדורגלן העבר פליקס חלפון - חטף גם את נגיף שפעת החזירים.

כוכב הכדורגל לשעבר מאושפז מאז ליל חמישי בבית החולים איכילוב, לאחר שנורה פעמיים בבטנו וברגלו ביציאה ממועדון ברחוב הרכבת. והנה, בעוד הוא מאושפז בבית החולים, התבשר השחקן לשעבר על החשד להידבקות בשפעת החזירים. בבית החולים איכילוב אישרו כי הוא אכן לוקה במספר תסמינים מחשידים, ונלקחה ממנו דגימה לצורך בדיקות מעבדה.

מחר יקבל חלפון את תשובות הבדיקה ויגלה אם אכן המגפה נוספה למבול הצרות שלו. בינתיים הוא הועבר לחדר מבודד בבית החולים, ומבקריו של חלפון ייאלצו לחבוש מסיכות ולעטות כפפות כדי להתקרב אליו ולדרוש בשלומו.

חלפון על הירי: "לא זוכר כלום"

האיש שכנראה יודע הכי מעט על תקרית הירי בה נפצע שחקן כדורגל העבר פליקס חלפון הוא חלפון עצמו. "אני לא זכור כלום מהאירוע", אמר חלפון במוצ"ש בריאיון בלעדי לחדשות 2 ממיטתו בבית החולים איכילוב בתל אביב. "כשהגעתי לבית חולים הרופאה אמרה לי שירו בי. הייתי המום".

חלפון סיפר את מה שהוא כן זוכר מאותו ערב. "אני זוכר שהייתי בבר, שתיתי, דיברתי עם שתי בחורות, ומאז אני לא זוכר כלום", אמר. "אני לא זוכר שרבתי עם אנשים. אמרו לי שרבתי איתם ושהם חיכו לי בחוץ וקפצו עליי. אני לא זוכר. אני לא מבין לאיזה רמה הגענו. אסור לנו לצאת לבלות? העיקר שאני בריא ושלם".

לשחקן העבר היה חשוב להדגיש כי הוא לא הסתבך עם גורמים פליליים. "אני לא הולך עם עבריינים ואין לי סכסוך עם אף אחד", אמר. "חשוב לי להפריך את כל השמועות".

נמצא ירוי בבטנו וברגלו

חלפון נורה, על פי החשד, על ידי שני אחים מתל אביב, בני 33 ו -20. הם נעצרו אך פרטי זהותם נאסרו לפרסום. על פי החשד האח המבוגר רכב על אופנוע וירה בחלפון, ואילו האח הצעיר סייע לו.

כוחות משטרה ורפואה שהגיעו למקום האירוע ברחוב הרכבת בתל אביב, סמוך לאחד המועדנים, מצאו את שחקן העבר ירוי בבטנו וברגלו. הוא פונה לבית החולים איכילוב, שם נותח. תחילה הוגדר מצבו קשה, אך במהלך סוף השבוע השתפר מצבו, וכרגע הוא מוגדר בינוני.

בשנים האחרונות עלה שמו של חלפון יותר בהקשר הפלילי, ופחות בהקשר הספורטיבי. רק לפני שלוש שנים השתחרר כדורגלן העבר מכלא מעשיהו, שם ריצה עונש מאסר בגין ניסיון הברחת סמים. במאי השנה נעצר חלפון בחשד להטרדה מינית של צעירה בת 22, ובראשית השנה אף נקשר שמו בפרשת זיוף צ'קים.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק