קורבן שני בישראל משפעת החזירים

צעירה בת 24 שאושפזה בבית החולים בנהריה מתה לאחר שמצבה הידרדר. החשש כי נדבקה בשפעת החזירים אושש רק כמה שעות לאחר מותה. בבתי החולים ברחבי הארץ מאושפזים 24 חולים קשה בשפעת

שפעת החזירים (חדשות 2)

מקרה מוות נוסף משפעת החזירים בישראל: צעירה בת 24 מתה אתמול בבית החולים נהריה, והחשש כי היא נדבקה בשפעת החזירים אושש כמה שעות לאחר מותה. זהו מקרה המוות השני בארץ כתוצאה מהנגיף העולמי H1N1.

האישה, גי'האן מוסא ממעלות תרחישא שסבלה מהשמנת יתר, אושפזה בבית החולים בנהריה לאחר שחשה ברע. במשרד הבריאות החלו לבחון את האפשרות כי האישה הייתה חולה בשפעת החזירים. רק לאחר כמה שעות תוצאות הבדיקות הראו את מה שכולם חששו ממנו.

נכון להיום מאושפזים בבתי החולים ברחבי הארץ 24 בני אדם שנדבקו בנגיף במצב קשה. בסך הכל נדבקו עד כה במחלה יותר מ-1,700 בני אדם.

מקרה המוות הראשון

שמעון עזרן בן ה-36 מאילת היה הקורבן הראשון של המחלה. גם עזרן סבל מהשמנת יתר והוא הגיע לבית החולים כשהוא חש ברע וסובל מתסמינים שונים בהם חום גבוה, שיעול ותסמינים נוספים המתאימים גם לשפעת החזירים.

בית החולים שלח את עזרן הביתה. כעבור ימים ספורים הוא חזר לבית החולים לאחר שמצבו הידרדר, אבל זה כבר היה מאוחר מדי, והוא מת מסיבוכי המחלה.

עוד באותו הנושא:

החלים משפעת החזירים - ומת

שתי חולות בשפעת החזירים אושפזו במצב קשה