באמצע החום: גשם באזור ירושלים

במישור החוף, בצפון וגם בדרום מזיעים אבל במרכז ירושלים ובדרך לעיר ירדו בצהריים, תאמינו או לא, טיפות של גשם. תחזית מזג האוויר: מחר תחול ירידה בטמפרטורות. צפויים שטפונות בנחלים

לא, זו לא בדיחה. בצהרי שבת, שעה שאלפי משפחות יצאו לטייל, אלפים נוספים יצאו לחוף הים ומאות תלו את הכביסה בחוץ במחשבה שמזג האוויר החמים ייבש אותה במהרה - טיפות גשם טפטפו בירושלים.

מערכת חדשות 2 באינטרנט קיבלה דיווחים מתושבי העיר על גשם בחלקים בעיר, וגם במבשרת ציון דיווחו על טפטופים עם "טיפות גדולות". בפורומים השונים של חובבי מזג האוויר ברחבי הרשת כבר מדברים על כך ש"הגשם היה צפוי", וגם אתר השירות המטאורולוגי הזהיר מפני "טפטופים בכמה מקומות במרכז הארץ ובדרומה".

משעות אחר הצהריים קיים חשש משיטפונות בנחלי המזרח והדרום, ולא מומלץ להיכנס לנחלים ולוואדיות. ועדיין, את רוב הירושלמים ותושבי האזור הגשם תפס בהפתעה.

ומה צפוי לנו לימים הקרובים (כמובן, אם לא יהיו הפתעות דוגמת גשם בים המלח או שלג בתל אביב)? מחר, יום ראשון, יהיה בהיר עד מעונן חלקית עם ירידה קלה בטמפרטורות. יום שני יהי נאה עם עלייה קלה בטמפרטורות וביום שלישי תחול עלייה נוספת בטמפרטורות.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?