ת"א: בן 84 היה צפוי להשתחרר מביה"ח - וזינק אל מותו

שוטר לשעבר בן 84, שנטל בשנים האחרונות תרופות נגד דיכאון, התאבד הלילה בקפיצה מחלון הקומה ה-3 של בית החולים "איכילוב" בעיר. נסיבות ההתאבדות נבדקות, מבית החולים נמסר: "הוא צפוי היה להשתחרר הבוקר, אך לצערנו מצאנו את גופתו למרגלות בית החולים"

טרגדיה בבית החולים. אילוסטרציה (חדשות 2)

טרגדיה בבית החולים: קשיש בן 84, פנסינר של משטרת ישראל, קפץ הלילה אל מותו מחלון הקומה השלישית במרכז הרפואי "איכילוב" בתל אביב. בשלב זה נבדקות הסיבות להתאבדותו של הקשיש.

"החולה אושפז לפני כשלושה שבועות במחלקה האורטופדית בשל שבר בצוואר הירך", נמסר היום מבית החולים. "הוא נותח, ועבר לפני כשבועיים לשיקום במחלקה לגריאטריה שיקומית".

"לא איתרו אצלו שום סיכון לאירוע אובדני"

בבית החולים אמרו היום כי הקשיש טופל במשך שנים בתרופות נגד דיכאון, ובמהלך אשפוזו נבדק פעמים מספר על ידי פסיכיאטרים. "הם לא איתרו אצלו שום סיכון לאירוע אובדני", נטען בבית החולים. הקשיש צפוי היה להשתחרר הבוקר לאחר האשפוז. בבית החולים דיווחו על המקרה למשרד הבריאות.

המקרה היום מצטרף לשורת אירועי התאבדות בבתי חולים בתקופה האחרונה. בשבוע שעבר התאבד גבר בשנות ה-50 לחייו בבית החולים אסף הרופא, לאחר שאושפז תחת השגחה צמודה. בבית החולים הוקמה ועדת בדיקה לבירור המקרה.