טל אביטבול בת ה-16 נכנעה לסרטן

לאחר מאבק ממושך בסרטן, הלכה טל בת ה-16 לעולמה. אביטבול הינה הנערה הרביעית שנפטרה ממחלת הסרטן שתקפה קבוצת ילדים באותו איזור בקריית גת לפני כ-8 שנים. עד היום הסיבות להתפרצות המחלה לא ידועות

אחרי מאבק קשה של שנים ארוכות, נפטרה אמש טל אביטבול ז"ל בת 16 מקרית גת. טל היא נערה אחת מקבוצת הילדים מאיזור אחד של קרית גת, שלקו בסרטן מסוג דומה לפני כ-8 שנים. שלושה מהם כבר נפטרו, ואתמול הצטרפה אליהם גם טל. עד היום לא פוענח מה הקשר בין מקרי הסרטן הרבים של הילדים בקרית גת לבין מקור המחלה.

הסרטן החל להתפתח בראשה של טל, והתפשט למקומות אחרים בגופה. לאורך השנים נאלצה טל להתמודד עם מספר התקפים חמורים של המחלה. רק באחרונה עברה בארצות הברית טיפול מורכב מאד שבני המשפחה קיוו שיסייע לה במאבק.

לצרכי מימון הטיפול פנו בני המשפחה לעם ישראל כולו. "אנחנו מקווים ומאמינים", אמרה לפני כחצי שנה אמה של טל. "לא איבדנו תקווה. מקווים שנטוס ונחזור ונודה לכולם". אתמול, כאמור, נכשלו המאמצים להציל את טל בת ה-16.

"טל היקרה שלנו איננה", נמסר אמש מהמשפחה. "בצער רב אנו מודיעים על פטירתה של הילדה המקסימה". הלוויתה של טל התקיימה הלילה בעירה קרית גת.