הבעל שאשתו נפטרה: "לקחו לי את אשתי ודפקו לי את החיים"

מאיר יוסבאשוילי, בעלה של אתי שנפטרה היום מסיבוך הריון פתאומי, זועם על בית החולים רמב"ם. "עשו חצי אולטרה-סאונד ושלחו אותה הביתה", הוא אומר בכאב, ומוסיף: "הם לא היו יכולים לחכות עוד יום? הם רק ניסו לחסוך כסף. הייתי מוכן לשלם להם מכיסי"

"היא מתה לי בידיים, אפשר היה להציל אותה. הלוואי והייתי מת במקומה", כך אומר היום בצער ובזעם גם יחד מאיר יוסבאשוילי, בעלה של אתי שנפטרה היום מסיבוך של הריון.

"לקחו לי את אשתי ודפקו לי את החיים", הוא אומר ושואל: "הם לא היו יכולים לחכות עוד יום? הם רק ניסו לחסוך כסף. הייתי מוכן לשלם להם מכיסי".

מאיר שבור. בתוך ארבעה ימים איבד את אשתו, אותה הכיר בשידוך. "היא הייתה אישה זהב, יפה, יראת שמיים ורצתה ילדים", הוא אומר. "נשבר לי הלב לראות אותה מתענה, וחשבנו שהכאבים שהיכו בה בבית היו מהניתוח שעברה ביום רביעי".

מאיר מספר על ההתנהלות הרפואית הרשלנית, לטענתו, שהובילה למות אישתו: "לפני ששחררו אותה עשו לה חצי דקה אולטרה-סאונד ואמרו לה 'לכי הביתה'. היא חששה להשתחרר כל כך מהר, אך הרופא אמר לה 'אל תדאגי'", הוא מציין בכאב.

"התחילה לחרחר באמצע הלילה"

"אני לא רוצה נקמה אני רוצה צדק, ולא אוותר", הוא מתעקש, ומספר על רגעיה האחרונים: "היא תפסה לי בידיים באמצע הלילה והתחילה לחרחר. לא ידעתי מה לעשות, עשיתי לה החייאה כמו שראיתי בטלוויזיה, אמא שלי ניסתה לעזור והתקשרנו למד"א". לדבריו, עם הגעתם לבית החולים - אמרו הרופאים שצריך מייד לנתחה כדי להציל את חייה. "בסופו של דבר היא לא שרדה", אמר מאיר.

המשפחה שכרה את עורכת הדין תמי אולמן, וזו עתרה לבית המשפט בבקשה לדחות את נתיחת הגופה עד לנוכחות פתולוג מטעמה במהלך הנתיחה.

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2