המנתח הפלסטי של המפורסמים יפוטר?

פרסום ראשון: דוקטור דב קליין זומן על ידי בית החולים אסף הרופא בו הוא מועסק במשרה חלקית לשימוע לפני פיטורים. העילה למהלך הזה היא שקליין, לדברי בית החולים, "לא טורח להגיע כלל לעבודה"

דוקטור קליין, ארכיון (חדשות 2)

פרסום ראשון: דוקטור דב קליין, מנתח הפלסטי הידוע כ"מנתח של המפורסמים", זומן על ידי המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים אסף הרופא לשימוע שלפני פיטורים. הסיבה: דוקטור קליין, כך טוען בית החולים, לא טורח להגיע לעבודה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

קליין עובד במשרה חלקית באסף הרופא מאז שנת 2006. על פי המסמכים שהגיעו לידי חדשות 2, הזימון לשימוע נשלח אליו לאחר שבמשך ארבעה שנים, מאז שנת 2012, הוא לא מקפיד להחתים את שעון הנוכחות, למרות התראות רבות שנשלחו אליו בשנים אלו, כולל התראה ממנהל בית החולים בעצמו, בשנת 2014.

"במהלך השנה החולפת, לא עמדת בתפוקות עבודה מספיקות ביחס להיקף משרתך", נכתב בזימון לשימוע, שנשלח אל קליין בסוף חודש יוני. "אינך מקפיד על החתמה סדירה של נוכחות בשעון הנוכחות או באמצעות האפליקציה הייעודית, חרף מספר מכתבי התראה שנשלחו אליך בעבר, ובמקרים רבים חסרים דיווחים של ימים רבים".

עוד נכתב בזימון כי "אינך מקפיד להגיע בשעות העבודה הנהוגות לתחילת העבודה במחלקתך, והנך עוזב את המחלקה בטרם סיום מכסת השעות הקבועה להיקף משרתך. אינך מצליח להפנים את הנורמות המצופות מעובד בארגון, חרף התראות ושיחות שנערכו איתך בנושא".

לאחר הדיון בבית המשפט היום, הגיעו שני הצדדים לפשרה, לפיה השימוע הזה יידחה בחצי שנה, שבה למעשה תינתן לקליין הזדמנות נוספת.