ההסתבכות של ד"ר קליין

דוקטור דב קליין נחשב לפלסטיקאי של המפורסמים. לא מעט פנים מוכרות עברו ונותחו תחת ידיו מה שהביא לו פרסום ומוניטין רב. אלא שכעת אחת המטופלות במרפאתו טוענת: "בניגוד למה שנאמר, לא הוא ניתח אותי - נשארתי עם צלקות"

אישה בת 61 שעברה ניתוח למתיחת פנים לפני כשלוש שנים החליטה לתבוע את המנתח הפלסטי ד"ר דב קליין. לטענתה, לא קליין הוא שביצע את הניתוח ובנוסף, היא לא הוזהרה שאסור לה לעשן לאחר ההליך הרפואי. לדברי התובעת, מאז שעברה את הניתוח היא סובלת מצלקות רבות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בכתב תביעה שהוגש נגד ד"ר קליין לפני כמה ימים טוענת בת ה-61 כי שילמה למנתח הבכיר יותר מחמישים אלף שקלים. לדבריה, החליטה לפנות דווקא אליו בשל המוניטין לו זכה והפרסום הרב שיש לו בתקשורת.

בתביעה היא מציינת כי לתדהמתה גילתה שלא דר' קליין הוא שביצע את הניתוח, אלא רופאה צעירה עם מעט ניסיון באופן יחסי. בנוסף, התובעת טוענת כי לא הוזהרה שאסור לה לעשן.

"בשום הזדמנות לא נאמר לה שד"ר קליין לא ינתח אותה" טוענת עו"ד אסי חביא- צוקרמן המייצגת את התובעת נגד קליין. "זה סוג של התחזות, מצג שווא ומרמה".

תגובת ד"ר קליין: "טענות מוכחשות מכל וכל, אין קשר בין המציאות לבין הטענות בכתב התביעה. נזכיר כי דר' קליין הוא רופא בעל שם לאומי ובכירי הכירורגים הפלסטיים בישראל. לד"ר יש אלפי לקוחות מרוצים. אנו מכבדים את החיסון הרפואי של הלקוחה והאמת תצא לאור בבית המשפט, שם יוצגו מלוא המסמכים עליהם חתמה התובעת, אשר אינן עולים בקנה אחד עם טענות התובעת בכתב התביעה".