שר הבריאות: "לא לאכול מקדונלד'ס"

יעקב ליצמן יוצא למלחמה נגד הג'אנק פוד: "מקדונלדס אאוט, לא במדינתנו", אמר השר בכנס האיגוד הקרדיולוגי. "צריך לחנך את הילדים, זה מה שאנחנו הולכים לעשות בשנה הקרובה – מניעה. אני יודע שיש חברות גדולות שלא אוהבות את זה. אין שום בעיות"

ליצמן, ארכיון (פלאש 90)

שר הבריאות נגד מקדונלד'ס: השר יעקב ליצמן (יהדות התורה) אמר היום (שלישי) בכנס השנתי של האיגוד הקרדיולוגי בישראל, כי "לא צריך לאכול ג'אנק פוד. מקדונלד'ס אאוט. לא במדינתנו. לא צריך לאכול מקדונלד'ס".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"צריך לחנך את הילדים לא לאכול ג'אנק פוד", הוא הוסיף. "לא לאכול כל כך הרבה סוכריות. זה נכון לסוכרת וזה נכון ללב. זה מה שאנחנו הולכים לעשות בשנה הקרובה - מניעה. אני יודע שיש אנשים שלא אוהבים את זה וחברות גדולות לא אוהבות את זה. אבל יש לי סוד בשבילכם: אין לי פריימריז, אני ראשון ברשימה. אין שום בעיות".

ארכיון (רויטרס)

הדברים שאמר ליצמן בנושא המזון המהיר בכנס הקרדיולוגים פורסמו בערוץ 10. נשיא האיגוד הקרדיולוגי הישראלי, הפרופסור מיכאל גליקסון, אמר בכנס כי "אמנם בשנים האחרונות הצלחנו להוריד את התמותה ממחלות לב, אך התקפי לב ודום לב גובים בכל זאת את חייהם של עשרות אלפי ישראלים בכל שנה. אנחנו מקווים שמשרד הבריאות יסייע לנו להגביר את ההסברה והמודעות לנושא כדי להציל חיים".