לאחר הפרסום בחדשות 2: לוטם תישאר בבית החולים

שלשום פרסמנו כאן כי הנערה לוטם סיבוני, ששותקה לאחר שקיבלה חיסון נגד סרטן צוואר הרחם, נדרשה להתפנות מבית החולים לוינשטיין בו היא מאושפזת חודשים ארוכים. משפחתה הקימה קול מחאה כיוון שלא הספיקה להתאים את הבית לצרכיה - והיום נודע כי זמן השהות בביה"ח יוארך

תישאר בבית החולים. לוטם ואמה (חדשות 2)

חדשות טובות לנערה לוטם סיבוני ובני משפחתה: לאחר הפרסום כאן בחדשות 2 Online שלשום, לפיו בבית החולים לוינשטיין דרשו ממשפחתה של הנערה המשותקת לפנותה מהמקום עד לסוף השבוע - היום נודע כי בבית החולים נעתרו לבקשת המשפחה, ושהותה של הנערה במקום הוארכה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מבית החולים נמסר כי סיבוני תוכל להמשיך ולשהות במקום עד לתחילת החודש הבא, ובמהלך הזמן הזה - יוכלו בני משפחתה לסיים את הליך הנגשת הבית לכלל צרכיה של לוטם - כפי שביקשו מלכתחילה. לוטם בת ה-14 שותקה לאחר שקיבלה חיסון נגד סרטן צוואר הרחם בשנה שעברה בבית ספרה - ומאז מצויה בתהליך שיקום ארוך על מנת לשפר את מצבה.

הוריה של לוטם יצאו בתחילת השבוע למאבק מול בית החולים, על מנת שתאושר להם ארכה נוספת כדי שיספיקו להתאים את הבית לצרכיה של בתם. ההורים שרון וסיגי ניסו ליצור קשר עם שר הבריאות וחברי כנסת שונים, והיום אף נפגשו עם שר הבריאות יעקב ליצמן בלשכתו - וזה פתר עבורם את הבעיה אליה נקלעו.