התחזית: עלייה בטמפרטורות, מלווה בטפטוף בדרום

למרות המעלות שימשיכו לטפס בסוך השבוע, לא מומלץ במיוחד ללכת לים. טפטוף עלול לרדת דווקא באזור הדרום, שם גם קיים חשש משיטפונות. המגמה תמשך גם בתחילת השבוע הבא, אך ביום שני הטמפרטורות יירדו בצורה ניכרת וייתכנו סופות רעמים

מזג אוויר הפכפך - חם, גשם בדרום וחשש משטפונות: היום (שישי) הטמפרטורות יעלו מעט כבמהלך הלילה תכנס לאזור עננות גבוהה. העננים הללו שיגיעו עם רוח צפונית חזקה עלולים להוריד גשמים בעיקר באזור דרום. ביום ראשון, אף קיים חשש משיטפונות במקומות המועדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סוף השבוע ייפתח עם עלייה קלה בטמפרטורות, אל אחר הצהריים יחלו לנשב רוחות צפוניות זות בעיקר לאורך החוף. הלילה יהיה מעונן חלקית ובעל עננות גבוהה. עננות זאת שתצטבר באזור הדרום עלולה להביא לטפטוף.

האפשרות לטפטוף שיירד בדרום הארץ יימשך גם מחר, ולמרות זאת היום יתאפיין בטמפרטורות גבוהות מהרגיל. העננים הגבוהים בשמיים לא ייחסמו את החום, אך הם כן יחסמו את הגשם ולכן לא מומלץ לבלות את השבת בחופי הים.

גם בתחילת השבוע הבא הטמפרטורות ימשיכו להיות גבוהות מהרגיל לעונה וגשם מקומי צפוי בעיקר בדרום הארץ. בשירות המטאורולוגי אף מזהירים כי קיים חשש לשיטפונות בנחלי הדרום.
ביום שני ייתכנו סופות רעמים בודדות ורוחות ערות יינשבו. החשש משיטפונות יימשך גם הוא והפעם ייתכן שהמים ייזרמו גם בנחלי מדבר יהודה. הטמפרטורות יירדו ברמה ניכרת.

הטמפרטורות הצפויות למחר: קצרין- 16-25; צפת -14-22; נצרת - 16-24; טבריה - 18-31; חיפה - 16-25; עפולה - 13-27; בית שאן - 14-28; תל אביב - 18-27; ירושלים - 17-23; אשדוד - 18-23; באר שבע - 17-28; מצפה רמון - 18-26 ובאילת 22 מעלות הלילה ו-31 מעלות מחר בצהריים.