התחזית: גשם מקומי במרכז ובדרום, שם קיים חשש משיטפונות

בניגוד מוחלט לסוף השבוע האחרון שהיה קר וגשום, סוף השבוע הקרוב צפוי להיות חמים ונוח. אך לפני ההתחממות שחלקנו כל כך מצפים לה צפוי לנו יום אחרון של גשם. עיקר הגשם ירד במרכז הארץ ובדרומה, שם ייתכנו גם שיטפונות - הטיפות ירדו עד שעות אחה"צ וגם מחר צפויים טפטופים

יום אחרון של גשם לפני ההתחממות

התחזית - גשם עד אחה"צ, חשש משיטפונות בדרום: רגע לפני שיהיה אפשר להוריד את המעיל ולתלות את המטריות, הגשם יגיע לבקר היום (רביעי) פעם נוספת. הפעם מדובר בגשמים מקומיים בלבד שירדו בעיקר במרכז הארץ ודרומה, שם גם קיים חשש משיטפונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המערכת החורפית שהגיעה לסיומה ביום שני פינתה את מקומה ליום אחד בלבד של שמש. לאוהבי השמש יש גם בשורות טובות משום שהגשם שצפוי במרכז ובדרום ויתחיל הבוקר, ייפסק בשעות אחה"צ, אז גם תחל עלייה קלה בטמפרטורות.

ההתחממות תלווה אותנו גם מחר, אך עדיין ייתכנו טפטופים פה ושם. סוף השבוע יתאפיין בעלייה נוספת בטמפרטורות ומסמן שהשבת תהיה מצוינת לטיולים עם מזג אוויר נוח ונאה. ההתחממות צפויה להימשך גם אל תוך השבוע הבא.

חשש משיטפונות בדרום (יניר רכניצר)

בסופ"ש: חמים ונוח (מתוך אתר "הבשור")

הטמפרטורות החזויות היום: קצרין - 15; נהרייה - 17; טבריה - 18; חיפה- 17; תל אביב - 16; ירושלים - 11; ים המלח - 20; רחובות - 16; אשקלון - 14; באר שבע - 16; מצפה רמון - 12; אילת - 21.