בלי לב: מי התעלל בג'וני הכלב?

אנשי "תנו לחיות לחיות" הזדעזעו כשלמרפאת העמותה הובא הכלב ג'וני לאחר שאלמוני שפך עליו מים רותחים. אנשי העמותה פינו את הכלב לבית החולים הווטריני בבית דגן כשהוא סובל מכוויות קשות. "זוועה שהבטן מתהפכת בגללה", תיארו את המעשה אנשי העמותה שפתחו במבצע התרמות למימון שיקומו

"התעללות קשה", ג'וני הכלב (תנו לחיות לחיות)

עמותת "תנו לחיות לחיות" הגישה תלונה למשטרה לאחר שכלב שנמצא על ידי אנשיה נכווה בכל חלקי גופו. בעמותה פינו את הכלב לבית החולים הווטרינרי בבית דגן ואף החלו באיסוף תרומות בכדי לממן את הטיפול הממושך הצפוי לו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אנשי העמותה באזור מצפה רמון קיבלו לידיהם את הכלב ג'וני לאחר שאלמוני שפך עליו ככל הנראה דלי של מים רותחים. בעקבות המעשה, סובל ג'וני מכוויות בכל חלקי גופו. "לא היתה עין אחת שנשארה יבשה כשג'וני הגיע אלינו למרפאה של 'תנו לחיות לחיות'", סיפרו בעמותה.

במרפאת העמותה הבינו מיד כי הכלב נמצא בסכנת חיים ופינו אותו לבית החולים הווטרינרי שבבית דגן. בבדיקות שנערכו בבית החולים נמצא בין השאר כי ג'וני יידרש לניתוח מורכב בעיניו ובאוזניו, לאחר שאלו נשרפו כמעט לגמרי. הוא אף נזקק למנות דם והווטרינרים חיברו אותו לצינור הזנה.

"בכל פעם שאתה חושב שכבר ראית הכול, מגיעה זוועה חדשה שגורמת לבטן להתהפך", אמרו בעמותה. עם הגשת התלונה, במשטרת מצפה רמון החלו בגביית עדויות מהתושבים בניסיון לאתר את החשוד במעשה.

איציק שמולי, יו״ר השדולה למען בעלי החיים בכנסת אמר: ״לצערי מעת לעת מגיעים אלינו מקרים של התעללות בבעלי חיים חסרי ישע, אבל אני לא זוכר מתי נתקלנו בכזו דרגה של רוע. צריך מוח מעוות במיוחד כדי לבצע מעשה מחריד ככ בייצור חסר ישע שאינו מסוגל להתגונן״. שמולי שוחח מוקדם יותר עם מפקד המשטרה וביקש ממנו להאיץ את מאמצי החקירה ודיבר גם עם מנהל ביהח הוטרינרי כדי לבדוק למצבו של ג׳וני

ב"תנו לחיות לחיות" פתחו במבצע התרמה בכדי לממן את אשפוזו הממושך לג'וני בעקבות ההתעללות הקשה שעבר.

לתרומות:
https://letlive.secured.co.il/donation-ssl

(יש לציין שהתרומה עבור ג'וני), ניתן גם לתרום בPayPal -

http://www.letlive.org.il/eng/donate

ניתן גם לתרום בטלפון 036241776 שלוחה 2.