לראשונה העונה: אתר החרמון צפוי להיפתח מחר

אחרי סוף השבוע המושלג בצפון הגולן, אתר החרמון ייפתח מחר לגולשים ולמבקרים, אלא אם תנאי מזג האוויר לא יאפשרו זאת. במפלס העליון של האתר הצטברו 60 סנטימטרים של שלג ובתחתון - 45 סנטימטרים. אנשי צוות האתר פועלים להכשירו בהקדם

סוף השבוע המושלג והחורפי שעבר על הצפון יוביל לפתיחת אתר החרמון - לראשונה העונה: במידה ותנאי מזג האוויר יאפשרו זאת, ייפתח מחר (שני) אתר החרמון למבקרים ולגולשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מסלולי הגלישה ייפתחו בהתאם לקצב פינוי השלג ומזג האוויר הצפוי במקום. אנשי צוות האתר פועלים במרץ להכשירו לקליטת המבקרים בבטחה. במפלס העליון נמדדו היום כ-60 סנטימטרים של שלג ובמפלס התחתון כ-45 סנטימטרים. מערכת השלג הנוכחית אמורה להסתיים מחר ומיד עם סיומה, צפוי האתר להיפתח למבקרים ולגולשים.

המטיילים והגולשים ישובו לחרמון (חדשות 2)

"בחרמון עדיין יורד שלג ותנאי מזג האוויר עדיין סוערים", אמר מנכ"ל אתר החרמון לירון מילס. "צוות האתר פועל במרץ לפנות שלג מעמודי הרכבלים בגובה רב, להכשיר את מסלולי ההליכה והגלישה, לפנות את החניונים משלג ולהעמיד את האתר כולו למסדר המבקרים בתקווה שגם מזג האוויר יתחשב וישתפר מחר".

באתר ממליצים להתעדכן מחר בכלי התקשורת אודות תנאי מזג האוויר במקום ולבדוק האם יאפשרו את פתיחתו. האתר פעיל בין השעות 08:00 ל-16:00, כאשר כניסת רכבים תותר עד לשעה 15:00. מחיר הכניסה למבוגר עומד על 39 שקלים והמחיר לילד - 34 שקלים.