אחמד דוואבשה החל ללכת על רגליו

הילד בן ה-4 שנפגע קשה בפיגוע בכפר דומא, בו נרצחו הוריו ואחיו התינוק עלי, החל ללכת על רגליו. מבית החולים תל השומר דיווחו כי חלה התקדמות משמעותית במצבו וכי למרות שהוא נעזר באחרים כדי ללכת, בימים הקרובים הוא צפוי ללכת בכוחות עצמו

אחמד דוואבשה בבית החולים (the eye of palestine)

אחמד דוואבשה, הילד בן ה-4 שנפגע אנושות בפיגוע הטרור היהודי בדומא ביולי האחרון, החל בימים האחרונים לצעוד על רגליו, לראשונה מאז שנפצע. אחמד נותר יתום מאב ואם בהצתה בה נרצח גם אחיו התינוק בן השנה וחצי, עלי דוואבשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בבית החולים תל השומר סיפרו לחדשות 2 Online כי אכן חלה התקדמות משמעותית בהליך שיקומו של הילד. עוד הוסיפו בבית החולים כי דוואבשה עדיין אינו מצליח ללכת לבדו, אך ייתכן שיצליח לעשות זאת בתוך ימים ספורים.

הילד בן ה-4 הגיע לבית החולים כשכוויות מכסות 60% מגופו. הוא שכב על מיטתו ללא הכרה. כמה ימים לאחר הפיגוע העירו אותו הרופאים וסיפרו לו את שעבר על בני משפחתו. "הדבר הראשון שהוא שאל זה 'איפה אמא'", סיפר אז הסב, חוסיין דוואבשה. "לא ידעתי מה לענות לו. הוא זוכר הכל".

הבית שנשרף בכפר דומא (Miriam Alster/FLASH90)

ארבעת בני המשפחה נפגעו לאחר שבקבוקי תבערה הושלכו לעבר ביתם בכפר דומא הסמוך לשכם. התינוק עלי מת מיד, ושני הוריו שנפגעו אנושות מתו כמה ימים מאוחר יותר. במקום רוססו כתובות נאצה. כעת חוקרים בשב"כ מספר חשודים במעורבות במעשה, שנעצרו רק לאחרונה.