מה עושים חתולים במיטות ביה"ח בוולפסון?

בזמן שבבתי החולים מדווחים על מחסור במיטות אשפוז, בביה"ח וולפסון יש כנראה מיטות בשפע - גם לחתולים. הורים לילדים המאושפזים בביה"ח מדווחים על חתולי רחוב המשוטטים בין החדרים ואף נכנסים למיטות. בביה"ח מבהירים: "אנו פועלים בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותנו"

"החתולים מסתובבים בין החדרים" (חדשות 2)

חתולים במחלקה: הורים לילדים המאושפזים בבית החולים וולפסון שבחולון מתלוננים על חתולי רחוב המשוטטים בין החדרים ואף מזדחלים אל מיטותיהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בפוסט זועם שפרסם אחד ההורים בעמוד הפייסבוק שלו נראה חתול כשהוא עומד על מיטת אשפוז לפעוטות ומשרבב את ראשו מבעד לסורג. "כבר יותר משבוע שכל יום החתולה הזו נכנסת למחלקת ילדים ועולה על מיטות, ושום רופא או אחות לא עושים עם זה משהו", נכתב בפוסט. "אף אחד פשוט לא מתייחס".

בשיחה עם חדשות 2 Online סיפר המתלונן כי הדברים הובאו מספר פעמים לידיעת הצוות הרפואי, שאינו טורח לעשות דבר בנדון. "הבן שלי מאושפז כבר שמונה ימים בטיפול נמרץ בלי מערכת חיסונית, והחתולים פשוט מטיילים בין החדרים ונכנסים למיטות", סיפר האב. "ניגשתי לאחות האחראית וביקשתי ממנה לעשות עם זה משהו. היא סירבה אפילו לומר לי את שמה וכמובן שלא עשתה דבר".

ביה"ח: "התופעה לא שונה מבתי חולים אחרים" (חדשות 2)

לטענת האב, גם כשפנה לאחד המאבטחים במוסד הרפואי, איש לא התרגש מהתופעה. "שאלתי את איש האבטחה למה לא מפנים את החתולים מכאן, אז הוא שאל אם אני מצפה שיהרגו אותם", הוסיף האב. "אני אוהב בעלי חיים וגם חתולים, אבל זה נראה לי הזוי שהם פשוט יסתובבו חופשי בבית חולים בין ילדים חולים. זה פשוט לא נתפס".

מבית החולים וולפסון נמסר בתגובה: "בית החולים פועל בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותו - עיקור וסירוס חתולים בסיוע השירות הווטרינרי של עיריית חולון ומניעת הזנת חתולים בתוך שטח בית החולים . לצערנו, למרות זאת, הפעילות לא מצליחה למנוע לחלוטין כניסת חתולים לשטח בית החולים והמצב אינו שונה מבתי חולים אחרים בארץ. מעבר לכך, המיטה שצולמה אינה נמצאת בתוך מחלקת הילדים אלא במסדרון חיצוני שבו הוצבו המיטות לצורך שינוע".