הנער שנפצע אנוש בפיגוע הדקירה בפסגת זאב שוחרר לביתו

לאחר שבועיים בבית החולים, שוחרר לביתו בן ה-13 שנדקר ונפצע באורח אנוש בפיגוע הדקירה בפסגת זאב בו דקר אותו מחבל פלסטיני בן גילו. מצבו של הפצוע מוגדר כעת טוב. "הוא הגיע לבית החולים במצב של מוות קליני", מסר פרופ' אחמד עיד, שעמד בראש צוות המנתחים

חדשות טובות מבית החולים: אחרי שאושפז במשך שבועיים ביחידה לטיפול נמרץ ובמחלקה הכירורגית בבית החולים הדסה הר הצופים, הנער בן ה-13 שנפצע אנוש בפיגוע בפסגת זאב שוחרר לביתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

מבית החולים נמסר כי מצבו של הנער, שנדקר בזמן שרכב על אופניו על ידי אחמד מנאסרה, מחבל פלסטיני בן גילו, מוגדר כעת טוב. שחרורו מתווסף לשחרורו של הפצוע הנוסף בפיגוע, של פצוע בן 21 ששוחרר מבית החולים בתחילת השבוע.

המחבל בן ה-13 אחמד מנאסרה בביה"ח (חדשות 2)


מי שעמד בראש צוות המנתחים שלמעשה הציל את חייו של הנער הוא פרופסור אחמד עיד, מנהל המחלקה הכירורגית בהדסה הר הצופים, שסיפר היום על הפעולות הרפואיות שבוצעו בשבועיים שחלפו לייצוב מצבו של הנער: "הוא הגיע לבית החולים במצב של מוות קליני. בעקבות פצע הדקירה, לא היה לו לחץ דם והיה לו דופק איטי. ביצענו פעולות החיאה בחדר המיון, ראינו שיש לו פצע דקירה בכתף הימני. אטמנו את הדימום והצלנו את חייו".