היורה מאחורינו: כמה גשם ירד אצלכם?

כמעט בכל הארץ התעוררו אתמול לבוקר גשום כשבשרון ובחוף אף גרם היורה להצפות של בתים. הגשם ילווה אותנו עד יום שישי אך בשבת ובשבוע הבא צפוי שוב להיות חם מהרגיל

הגשם סוף סוף הגיע: גשמי היורה ירדו אתמול (רביעי) מהצפון ועד איזור הנגב המערבי וצפון הנגב. האזורים שקיבלו הכי הרבה גשם הם אזור השרון ומישור החוף הדרומי, שם אף דיווחו על בתים שהוצפו והפסקות חשמל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מובילת טבלת המשקעים היא יקום שבשרון עם 68 ס"מ של גשם שירדו במהלך היום, שהם 200% מהממוצע של חודש אוקטובר. אחריה נמצאת נגבה שם ירדו 35 ס"מ של גשם ביממה האחרונה שהם 134% מהממוצע החודשי ולאחר מכן תל אביב עם 34 ס"מ של גשם שהם 100% מהממוצע של חודש אוקטובר.

בשבוע הבא התחממות

היום צפויים גשמים קלים באזור הצפון והמרכז בדגש על אזור החוף. הבוקר יהיה מעונן אך לקראת הצהרים תצא השמש וצפוי יום חמים יותר מהיום.

הטמפרטורות הצפויות היום: 25 מעלות בקצרין, 26 בנהריה, 29 בטבריה, 26 בחיפה ובנצרת, 23 באריאל, 27 בתל אביב, 23 בירושלים, 27 ברחובות ואשקלון, 26 בבאר שבע ו-33 מעלות באילת.

לקראת הלילה הגשם צפוי להתחזק וילווה אותנו גם בשעות הבוקר של יום שישי. בשבת ובתחילת השבוע הבא הטמפרטורות במגמה של עלייה וצפוי להיות שוב חם מהרגיל לעונה.