רונאל פישר פונה לביה"ח לאחר שחש ברע

לחדשות 2 Online נודע כי עורך הדין הובהל לבית החולים איכילוב שבתל אביב. פישר נאשם בעבירות שוחד בהיקף של 4.4 מיליון שקלים ועבירות של הלבנת הון

פישר. ארכיון (פלאש 90, הדס פארוש)

עו"ד רונאל פישר פונה הערב (שני) לחדר המיון בבית החולים איכילוב שבתל אביב לאחר שחש כאבים בחזה. כך נודע לחדשות 2 Online. פרטים נוספים טרם נמסרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פישר עומד בימים אלה בפני כתב אישום חמור שהוגש נגוד. כתב האישום המתוקן מייחס לו עבירות שוחד בהיקף של 4.4 מיליון שקלים וביצוע עבירות הלבנת הון בכספי השוחד שקיבל.

החודש קיבל בית המשפט המחוזי בירושלים את בקשתה של פרקליטות מחוז תל אביב להקפיא באופן זמני רכוש השייך לפישר בשווי של כ-8.6 מיליון שקלים. על פי ההחלטה, יינתנו צווי הקפאה זמניים בנוגע לרכוש הכולל בין היתר זכויות במקרקעין, בחשבונות בנק, ברכבים ובסירות. הבקשה להקפאת הרכוש הוגשה בשל עבירות השוחד המיוחסות לפישר והלבנת ההון שביצע לכאורה בכספים במידה ויורשע.

בית המשפט קבע כי קיימות ראיות לכאורה לעבירות המיוחסות לפישר שייתכן שיביאו בסופו של דבר לחילוט סופי של רכושו. עוד קבע בית המשפט כי רכוש שנתקבל כשוחד ושנעשתה בו הלבנת הון מהווה עילה לשני חילוטים (עיקולים) - אחד בגין עצם קבלת הרכוש כשוחד ואחד בגין העבירה הנפרדת של הלבנת ההון.

בנוסף, בית המשפט דחה את טענותיו של פישר לפיהן יש להפחית מן הסכומים שקיבל לכאורה כשוחד סכומים שהעביר לאחרים. זאת לאור העובדה שעם קבלת הכסף, ביצע פישר לכאורה עבירה של תיווך לשוחד.