בגלל "סלפי": נער בן 14 מאושפז במצב קשה

יוסף בן ה-14 פונה בבהילות לבית החולים הדסה עין כרם לאחר שבמהלך טיול עם חבריו באזור מעיין ליפתא, עלה על סלע בכדי לצלם סלפי - ונפל מגובה 5 מטרים. הוא אושפז ביחידה לטיפול נמרץ לילדים בבית החולים, שם עבר ניתוח מורכב בראשו

צילם "סלפי" ונפצע קשה (אילוסטרציה) (חדשות 2)

צילום ה"סלפי" הסתיים בטיפול נמרץ: נער משכונת רמות בירושלים אושפז לפני יומיים (שלישי) בבית החולים הדסה עין כרם בעיר, לאחר שניסה לצלם תמונת "סלפי" ונפל מגובה של חמישה מטרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יוסף בן ה-14, פונה במצב קשה ליחידה לטיפול נמרץ לילדים בבית החולים לאחר שסלע שעליו נעמד באזור מעיין ליפתא בכדי לצלם את התמונה - התפורר. "הוא סיפר לי שהוא עלה על סלע להצטלם", סיפרה אמו שטענה כי ביקשה מבנה להיזהר עם יציאתו לליפתא עם חבריו.

"החברים שלו ראו אותו מצטלם, הסתובבו לרגע, וכאשר הם סובבו את הראש בחזרה הוא לא היה שם, פשוט נעלם, הם לא הבינו מה קרה", הוסיף אחיו הגדול.

בבית החולים עבר יוסף ניתוח מורכב על ידי צוות מומחי נוירוכירורגיה, פה ולסת ופלסטיקה. הרופאים טענו כי בעקבות הנפילה - נגרם ליוסף נזק רב. "הניתוח היה גם מורכב וארך ארבע שעות", הסביר ד"ר אמיל מרגולין, נוירוכירורג בהדסה עין כרם שהשתתף בניתוח. "גם רופאי פה ולסת ופלסטיקה היו מעורבים, אך כרגע נראה כי התחזית טובה ואנו מקווים שלא יהיו סיבוכים". רופאי טיפול נמרץ ילדים בהדסה עין כרם הוסיפו כי כעת יוסף מתאושש מהניתוח, וכי מצבו בינוני ויציב.

הדסה עין כרם (ארכיון) (פלאש 90)

בינתיים, אמו של יוסף קראה לילדים לחדול מביצוע פעולות מסוכנות לטובת צילום סלפי ייחודי. "כל מה שאני רוצה הוא שהילדים שלנו יפסיקו לטפס לכל זוויות הצילום המטורפות האלה, פשוט להפסיק עם זה", אמרה. "שלא יגידו 'אני גיבור' ואחרי זה המשפחות יבכו מדאגה וצער".