"הרופא אמר: אתם סובלים רק מהתור"

בני משפחות שהגיעו עם יקיריהם לבית החולים קפלן שברחובות טוענות ליחס מזלזל מצד אחד מרופאי חדר המיון. אחת מהן, שאביה איבד את הכרתו, אומרת כי ניסתה לדבר עם הרופא, והוא "לא הסתכל עלינו בכלל. הראש למטה, הוא בכלל בניירת". בית החולים: "הטענות נבדקות בקפידה"

"הרופא אמר: אתם סובלים רק מהתור"

משפחות מטופלים בבית החולים קפלן שברחובות זועמות על דברים שאמר לטענתן רופא בחדר המיון של המוסד הרפואי, עת פנו אליו בבקשה להתעדכן במצבם הרפואי של יקיריהן ואף פטר אחת מהן במשפט: "הדבר היחיד שהם סובלים ממנו זה לחכות לרופא הרבה זמן".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עדי ראייה ששהו בבית החולים בליל חמישי האחרון, סיפרו כי אחת הנשים ניגשה לרופא ושאלה אותו בנימוס האם הוא יכול לבדוק את התשובה שהתקבלה לגבי הצילום שעברה אמה.

"הוא לא התייחס ואז שאל אותה אם רופא בדק אותה (את האם - מ.ח). היא השיבה בחיוב ואמרה שכבר החדירו לה אינפוזיה ולאחר מכן שלחו אותה לצילום. היא ביקשה שיביט בפענוח כדי לראות האם ניתן לשחררה לביתה. לדברי עדי הראייה, "הוא התעלם ממנה בהתחלה ואז אמר לה ולעוד חמישה אנשים שונים את המשפט הזה".

"לכל אורך השיחה הוא לא הסתכל עלינו בכלל"

 צעירה אחרת שהגיעה לחדר המיון באותה העת עם אביה שאיבד את הכרתו, סיפרה כי העירה לרופא על התבטאותו. היא הוסיפה כי הוא, בתגובה, טען באזניה: "מה כבר אמרתי? מה כבר אמרתי?".

"לכל אורך השיחה הוא לא הסתכל עלינו בכלל", היא אמרה. "הראש למטה, הוא בכלל מתעסק בניירת. אחרי שציטטתי אותו הוא עדיין לא הבין מה רוצים ממנו, אבל שם לב שיש התקהלות סביבו אז הוא פטר אותנו ב'בסדר, סליחה' בחצי פה".

אלא שהסיפור לא הסתיים כאן. המשפחות טוענות כי לאחר המהומה שהתעוררה בחדר המיון, ביקש הרופא לקרוא לאנשי האבטחה בטענה שבני המשפחות הממתינים למוצא פיו "מפריעים לו". גורם בבית החולים אמר כי הרופא ייקרא לבירור לנוכח הדברים. דובר בית החולים קפלן מסר: "הטענות נבדקות בקפידה על ידי הנהלת בית החולים".

לפניות לכתב: MatanH@Ch2news.tv

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של מתן חצרוני