סגן שר הבריאות מתחייב: "לא ימתינו ל-MRI יותר מ-3 ימים"

לאחר שהוביל מהפכה בתחום רפואת השיניים לילדים בקדנציה הקודמת שלו כסגן שר הבריאות, מציב לעצמו יעקב ליצמן מטרה חדשה: לקצר משמעותית את התורים לבדיקות MRI. "מי שלא יפעל על פי ההוראה החדשה, אמצא את הדרך לקנוס אותו", אמר ליצמן

הציב לעצמו יעד ראשון. ליצמן, היום (דוברות רשת "טרם")

סגן שר הבריאות מציב לעצמו יעד ראשון: פחות משבוע לאחר שחזר למשרד הבריאות, התחייב היום (רביעי) סגן השר יעקב ליצמן (יהדות התורה) לפעול לכך שאזרחים לא יצטרכו להמתין יותר משלושה ימים לבדיקת MRI.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הדבר הראשון שאפעל כבר בימים הקרובים, הוא לכך שלא תהיה יותר המציאות של המתנה בת כמה חודשים לתור לבדיקת MRI", אמר ליצמן בטקס פתיחת מיון "טרם" בבאר שבע. "המקסימום שיחכו לבדיקה יהיה שלושה ימים".

בשורה לנבדקים (רויטרס)

ליצמן הדגיש כי הוא כבר יודע מה תהיה שיטת האכיפה של התקנה החדשה. "מי שלא יפעל על פי ההוראה החדשה, אמצא את הדרך לקנוס אותו", הזהיר ליצמן. "כבר עדכנתי את ראש הממשלה בהחלטה זו".

סגן השר שנכנס לקדנציה נוספת במשרד הבריאות אף טען כי הוא מתכוון לבטל את הביורוקרטיה להבאת מכשירי MRI נוספים לישראל. "אפעל כדי שגם ברשת מיון "טרם" או במרכזים רפואיים אחרים, יוכלו להפעיל את המכשירים ללא בעיות פרוצדוראליות", הדגיש ליצמן.