דווקא כשמתחמם: בתל אביב סוגרים חופים

מזג האוויר החם שקופץ לביקור בימים האחרונים גרם ודאי ללא מעט אנשים לתכנן על בילוי בחוף הרחצה, אבל אם אתם תל אביבים, ייתכן שבשבוע הבא הבילוי הזה יהיה זמין קצת פחות. עיריית תל אביב הודיעה היום כי בכל החופים תחת שיפוטה לא יינתנו שירותי הצלה ופיקוח, כיוון שהמצילים יוצאים להשתלמות ארצית

זה לא גל כך נעים לראות חוף סגור. ארכיון (חדשות 2)

זה לא כל כך נעים לראות חוף סגור: תחילת חודש מרס הזה מסתמנת כתקופה אביבית במיוחד, ואפילו קיצית, שמזמינה טיולים בחיק הטבע ורחצה בחופי הים. אבל שימו לב תל אביבים, אם תכננתם על גיחה לחוף הקרוב אליכם, בשבוע הבא ייתכן שתהיו מאוכזבים. העירייה הודיעה היום כי תסגור את כל החופים החל מיום ראשון הבא, 10 במרס ועד ליום שני בשבוע לאחר מכן, 18 במרס. החופים בפועל כמובן יישארו פתוחים, אבל שירותי ההצלה לא יינתנו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעיריית תל אביב הסבירו בהודעתם כי שירותי ההצלה והפיקוח לא יינתנו בכל חופי תל־אביב יפו, עקב יציאתם של מצילי העירייה להשתלמות מצילים ארצית. עוד הובהר בהודעה כי בתקופה זו החופים יוגדרו כ"אסורים לרחצה".

ההחלטה הזו עשויה לגרום אכזבה לא מעטה לתושבים ולרוחצים שחיכו במשך החורף לימים החמימים האלה, ויאלצו להסתפק ברחצה בשבוע הזה, על אף שבהמשכו מזג האוויר צפוי דווקא להתקרר.

מזג האוויר היום מוגדר כשרבי, כשמורגשת התחממות ניכרת ויעשה חם ויבש מהרגיל בעונה. במהלך היום, עם זאת האוויר יעשה קריר ולח יותר, הרוחות יתחזקו ויעשה אביך, כשבדרום הארץ יש סיכוי לסופות חול מקומיות.

מחר יהיה מעונן חלקית עם ירידה נוספת וניכרת בטמפרטורות. ייתכן גם גשם מקומי קל בצפון הארץ. בשלישי ייעשה מעונן חלקית עם ירידה קלה נוספת של הטמפרטורות, שתהיינה נמוכות מהרגיל בעונה עם סיכוי לגשם מקומי קל. התחממות צפויה שוב רק ביום רביעי.