נזקי מזג האוויר: הצפות במרכז, שיטפונות בצפון

אחרי הטפטופים שליוו אותנו לפרקים בשבועות האחרונים, נראה כי החורף הגיע במלוא עוזו. הגשם הכבד שירד באזור המרכז והשפלה גרם להצפות בערים הגדולות, בעיקר בבת בים ובחולון, שם נפער חור באחד הכבישים וסחף איתו תחנת אוטובוס ובה קשיש בן 74

המים פוררו את הכביש. חולון, היום (דוברות משטרת ת״א)

מזג האוויר הסוער ששורר ברחבי הארץ הספיק לגרום בשעות האחרונות ללא מעט נזקים. באזור השפלה הוביל הגשם הכבד להצפות שחסמו צירי תנועה מרכזיים בערים. בבת ים נסחפה תחנת אוטובוס ובה קשיש בן 74. הוא פונה במצב קל לקבלת טיפול רפואי. באזור הצפון הוצפו כפרים שלמים, וברד שירד באזור הסב נזקים למכוניות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פגעי מזג האוויר נותנים מאז שעות הבוקר את אותותיהם באזור המרכזי והשפלה, בעיקר בהצפות של צירי תנועה מרכזיים בערים הגדולות.

עיקר השיבושים כתוצאה מהגשמים נרשמו בחולון, שם דווח על רכב שנתקע באמצע כיכר ברחוב קרן היסוד בעיר שהוצף. הצפות נרשמו גם בפינת הרחובות מוהליבר-ההסתדרות - שנסגרו לתנועה, כמו גם ברחבות הקוממיות ואנה פרנק בעיר.

תחנת האוטובוס נסחפה בגשם. חולון, היום (דוברות משטרת ת״א)

בעקבות ההצפות מורגשים גם שיבושי תנועה בכבישי האזור. פינת הרחובות הופיין-פיכמן נחסמה לתנועה, לאחר שבור נפער בכביש וגרם לסחף של תחנת אוטובוס במי הגשם ובה קשיש בן 74. הוא חולץ ופונה במצב קל לקבלת טיפול רפואי. בשדרות מנחם בגין דווח מוקדם יותר על ארבע מכוניות שנתקעו במרכזי הכבישים.

הבור שנפער בכביש. חולון, הבוקר (דוברות משטרת ת״א)

שיבושים נוספים נרשמו גם בבת ים, שם נסגרו הרחובות שנקר, הפלד והעלייה השנייה לתנועת כלי רכב, וגם ביהוד, שם פועלים צוותים של העירייה לניקוז שלולית מים גדולה שהצטברה בכניסה לבית הספר יגאל אלון.