הפצועה מה"פורום" נושמת עצמאית

משפחתה של החיילת דורון גנון, שנפצעה לפני כחודש במועדון הפורום בבאר שבע, חוגגת את השיפור הניכר במצבה של הצעירה. דורון החלה לנשום באופן עצמאי ויצאה לראשונה מחדר האשפוז בבית החולים שיבא תל השומר. מי שחיכה לה מחוץ לחדר הם הזמרים מאור אדרי ופאר טסי

דורון חוזרת לחיים: החיילת דורון גנון בת ה-19, שנפצעה לפני כחודש במועדון הפורום בבאר שבע לאחר שאחד המבלים במקום נפל עליה, יצאה היום (ראשון) בפעם הראשונה מחדר האשפוז שלה, לאחר שהחלה לנשום היום באופן עצמאי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לרגל השיפור הניכר במצבה, שהגיע בדיוק חודש לאחר הפגיעה הקשה, ארגנה משפחתה של גנון אירוע צנוע בבית החולים שיבא תל השומר שם היא מאושפזת. לאירוע הגיעו גם הזמרים מאור אדרי ופאר טסי. "שמעתי על הסיפור שלך ולא חשבתי פעמיים", אמר פאר טסי לגנון. "אני מאחל לך רפואה שלמה". מיד לאחר מכן הוא שר לה בהקדשה אישית את השיר "הנה מה טוב ומה נעים".

במשפחה מספרים כי לאחר שדורון נפגעה במועדון בבאר שבע ואושפזה בבית החולים סורוקה בעיר כשהיא מחוסרת הכרה, ביקר אותה הרב מרדכי שריקי והבטיח לבני משפחתה כי תוך 33 ימים היא תחזור להכרה. הדבר אכן קרה - לאחר 31 ימים.

דורון גנון, ארכיון (פייסבוק)

גנון, חיילת מקריית גת, נפצעה ביום שישי, 27 במרס, במועדון הפורום בבאר שבע לאחר שצעיר שרקד בטריבונה מעליה נפל על צווארה לאחר שהמקום עליו עמד קרס. חמישה ימים לאחר פציעתה, החליטו במשטרה לסגור את המועדון למשך חודש שלם.

במשך מספר ימים אספו השוטרים חומר ראיות שהצביע על התנהלות רשלנית לכאורה של בעלי המועדון והם נעצרו בחשד לחבלה ברשלנות, ניהול עסק ללא רישיון, הפרת תנאי רישיון ושיבוש הליכי חקירה. לאחר מכן הם שוחררו לביתם בתנאים מגבילים.