נחנך ביה"ח החדש לילדים בחיפה

בבית החולים רמב"ם בחיפה נחנך בית החולים רות רפפורט לילדים, ששלוש הקומות הראשונות שלו ובהן המחלקה לרפואה דחופה יהיו ממוגנות מפני מתקפות טילים כימיים או קונבנציונליים. בבית החולים החדש יהיו גם אולמות קולנוע, שלוחה של מוזיאון המדע וכיתות לימוד

בית החולים החדש לילדים (פיוטר פליטר)

בקמפוס בית החולים רמב"ם נחנך השבוע בית החולים רות רפפורט לילדים. בית החולים החדש כולל חדרי אשפוז, אולם קולנוע, שלוחה של מוזיאון "מדעטק" בחיפה, כיתות לימוד מרווחות, ומחלקות אשפוז חדישות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

את בית החולים חנכו שרת הבריאות יעל גרמן, הרב הראשי של תל אביב ישראל מאיר לאו, ראש עיריית חיפה יונה יהב והנדבנית רות רפפורט ובני משפחתה. עוד לפני הטקס, קבעה את משכנה במבנה החדש מחלקת הרפואה הדחופה לילדים. במחלקה החדשה ניתן לבצע בדיקות מתקדמות שבעבר חייבו את העברת הילדים לבית החולים רמב"ם הכללי.

המבנה משתרע על פני שטח של 18 אלף מטרים רבועים, כמעט פי שלושה משטחו של בית החולים אותו הוא מחליף, בית החולים הוותיק לילדים על שם מאייר.

שלוש הקומות הראשונות של בית החולים החדש ובהן המחלקה החדשה לרפואה דחופה נבנו באופן ממוגן בפני לוחמה קונבנציונלית וכימית, על מנת למנוע תרחיש של העברת ילדים מטופלים במהלך מתקפת טילים או מלחמה.