חולה נפטר - משפחתו תקפה את האחות

אנשי הצוות הרפואי בבית החולים פוריה בטבריה הפגינו מחוץ למוסד הרפואי, לאחר שאחות הותקפה במקום ידי בני משפחתו של חולה שנפטר. בשיחה עם חדשות 2 Online אמר אחד הרופאים בביה"ח: "אי אפשר לעבוד בתנאים האלה ולסבול את ההתנהגות הברוטלית הזאת"

ההפגנה מחוץ לבית החולים (פוראת נאסר, חדשות 2)

שוב מקרה של אלימות נגד צוות רפואי: רופאים ואחיות מבית החולים פוריה בטבריה הפגינו היום (ה') מחוץ לבית החולים, לאחר שאחות הותקפה במקום על ידי בני משפחתו של חולה שנפטר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהפרטים עולה כי אתמול נפטר בבית החולים חולה שאושפז במצב קשה במשך כחודש. עם היוודע דבר מותו, החלו בני המשפחה להשתולל במחלקה ותקפו חלק מהצוות הרפואי, כולל האחות, תושבת שפרעם.

עוד נמסר כי בני המשפחה גרמו נזק לציוד ולריהוט במחלקה. בעקבות ההתפרעות הזעיקה הנהלת בית החולים את המשטרה ותלונה הוגשה נגד התוקפים. במחאה על האלימות הפגינו היום אנשי הצוות הרפואי והניפו שלטים עליהם נכתב "די לאלימות".

"אי אפשר לעבוד בתנאים האלה", אמר לחדשות 2 Online אחר הרופאים בבית החולים, תושב אחד הכפרים בצפון. "אי אפשר לסבול את ההתנהגות הברוטלית של בני המשפחה. לכן החלטנו לצאת מהמחלקות ולהפגין נגד האלימות שהופעלה ללא שום סיבה והצדקה".

"הנהלת המרכז הרפואי פוריה מגנה בכל תוקף אירועי אלימות ותעשה הכל כדי להגן על הצוות הרפואי", נמסר מבית החולים.