פעוט בן 4 נפטר מסיבוך של מחלת השפעת

הילד הובהל לבית החולים ביום ראשון עקב קריסת מערכות, שכללה דלקת חריפה של שריר הלב. למרות מאמצי החייאה ממושכים של הצוות הרפואי, נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. בית החולים דיווח על המקרה למשרד הבריאות

בן 4 נפטר מסיבוך של מחלת השפעת (יונתן סינדל, פלאש 90)

בבית החולים שיבא בתל השומר נפטר היום (ג') ילד בן ארבע וחצי כתוצאה מסיבוך של מחלת השפעת. בבית החולים דיווחו על המקרה למשרד הבריאות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הילד, תושב מרכז הארץ, אושפז בבית החולים ביום שבת אחר הצהריים עקב קריסת מערכות שכללה דלקת חריפה של שריר הלב. לאחר מספר שעות ביחידה הידרדר מצבו של הילד והוא לקה בדום לב. במקביל חזרו תוצאות הבדיקות שנערכו לו והעלו כי חלה בשפעת מסוג B.

עוד נמסר מבית החולים כי למיטב ידיעתם, הילד לא קיבל חיסון נגד שפעת לפני מחלתו. "לצערנו ולכאבנו, קרסו מערכותיו של הילד למרות הטיפול האינטנסיבי והוא נפטר", נמסר מבית החולים.

בתחילת החודש: 2 מקרים קשים של שפעת החזירים

לפני כשלושה שבועות אושפזה תושבת חיפה בת 38 בבית החולים רמב"ם בעיר במצב קריטי, לאחר שנדבקה בנגיף שפעת החזירים. בית החולים רמב"ם נמסר כי היא סובלת ממספר מחלות רקע, וכי ככל הנראה נדבקה מאחד מבני משפחתה.

יום לאחר מכן אושפזה אישה בת 59 בבית החולים רמב"ם בעקבות שפעת החזירים. האישה, תושבת המרכז, סבלה מדלקת ריאות חריפה שהוחרפה בעקבות הנגיף. היא הועברה מבית החולים הלל יפה בחדרה, שם שללו מחלות רקע אחרות שמהן היא סובלת.